Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Széchenyi Egyetem vagy BME...

Széchenyi Egyetem vagy BME mérnöki?

Figyelt kérdés
Melyik adja a jobb képzést? Melyikkel könnyebb az elhelyezkedés? Melyiken van kevesebb szívás?

2014. jan. 2. 15:52
 1/4 anonim ***** válasza:
Egyértelműen a BME a jobb és megbecsültebb, ugyanakkor a nehezebb is.
2014. jan. 2. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Nem mindegy, hogy milyen mérnöki és mik a céljaid. Ha mindenképp az Audinál szeretnél elhelyezkedni, akkor a SZE is jó választás.
2014. jan. 2. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Együtt a három nem megy.Jobb képzés és könnyebb elhelyezkedés,de ezért rengeteget szopsz.Ez a BME.A másikról nem tudok nyilatkozni.Első évben javarészt kiszóródnak azok,akik nem odavalóak vagy a diákoknak megy el a kedve az egésztől,amit nem is csodálok:)Nekem tetszik,de azért hajtok is rendesen,gondold meg..Esetleg Széchenyi BSC és BME MSC-t is meg lehet gondolni.Én abból indulok ki,hogy a Széchenyi ettől csak könnyebb lehet(nem sokkal,mert mérnöki diplomát nem 30 forintért adnak a sarkon).
2014. ápr. 7. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Ahogy az elozo hozzaszolo is irta nem konnyu a tortenet akarhova mesz es akkor finoman fejeztem ki magam. En Gyorbe vagyok masodeves gepesz de az elmult lassan ket eve az eletemnek csak errol szolt. Nem jarok haza, nincs buli, kemeny munka egesz szorgalmi idoszakban a heti 2-3 neha 4 zh miatt plusz a heti egy beadando atlagba. Ha matekhoz es fizikahoz nincs alapveto erzeked felesleges nekiallni. Szerintrm oda menj tanulni amerre laksz vagy amerre majd szeretnel elhelyezkedni. Mindket helyen ertekes vegzettseget lehet szerezni(gondolvan a klasszikus mernok szakokra:gepesz?elektro)
2014. ápr. 10. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!