Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Az aláírás a ZH-hoz, vagy a...

Az aláírás a ZH-hoz, vagy a vizsgához kell? (SZE-Győr)

Figyelt kérdés
A mikroökonómia tárgynál, az aláírásért gyakorlatra kell járni+ látogatni a coedut, min. heti egy órában. Ha ez nincs akkor értelemszerűen aláírás sem. Holnap ZH, nekem pedig nincs meg a megfelelő idejű coedum. Holnap ZH, de semmi olyan levelet/e-mailt nem kaptam Neptunon, hogy nem mehetek ZH-ra. Tehát akkor az aláírás vizsgára kell? Széchenyisek, segítsetek!!

2013. okt. 23. 13:43
 1/4 anonim ***** válasza:

Nem SZE-s vagyok.

Ha a tárgy vizsgás, akkor a vizsga feltétele az aláírás megléte, az aláíráshoz pedig teljesíteni kell a zh-(ka)t is.

2013. okt. 23. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Aláírás vizsgára szokott kelleni.
2013. okt. 23. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Nagyon köszönöm, srácok!
2013. okt. 23. 13:53
 4/4 reptoid ***** válasza:

Az aláírás majd a vizsgához, tárgy teljesítéséhez kell. A félév végén szokták megadni, változó feltételekkel. Van olyan tárgy, ahová elég csak bejárni, már meg is van az aláírás, van ahol a zh-kat is meg kell írni, van aol még bizonyos százalékot is el kell azokból érni az aláíráshoz.

Az viszont biztos, hogy egy mezei zh-nak nem előfeltétele az aláírás. Ugye ha a félév végén adják, akkor ez kivitelezhetetlen is lenne.

2013. okt. 23. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!