Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Madách Imre Gimnázium (Budapes...

Madách Imre Gimnázium (Budapest) Mit tudtok róla?

Figyelt kérdés
hány ponttal vesznek fel, milyen a szóbeli? nehéz? tanárok? hangulat? közösség? tanítás?

2014. jan. 2. 13:59
 1/2 anonim ***** válasza:
azt nem tudom , hogy milyen pontokkal veszik fel az embereket , de elvileg nagyon jó suli és mindenki ajánlja. Elvileg olyan nehéz mint mindegyik gimi .A közösség a legjobb. Annyi közösség épìtő program van és a tanítás is színvonalas. Ès kitünő hangulatú iskola :) 4.5 felett szerintem erdemes megpróbálkozni vele
2014. jan. 2. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
11.es (B) Madáchos vagyok, anno 89 volt az írásbelim, a szóbelire nem emlékszem, de angolul volt, nehéz volt, de jól ment (már egy éve felsőfokú nyevvizsgám van). én francia nyelvi előkészítős vagyok, jó nagyon a nyelvi oktatás, a tanárok toleránsak (kék a hajam, orrpc-m van) és imádnivalóak,de komolyan :D szerintem a világ legjobb sulija a legszuperebb programokkal és társasággal (én pl.idén 2 cserediák-programban is részt veszek-Olaszo., Kolozsvár), nagyon jó a hangulat, a közösség, szóval szerintem a lehető legjobb választás :))
2014. jan. 3. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!