Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Az oly gyakran emlegetett...

Az oly gyakran emlegetett kérdés. SZTE vagy ELTE?

Figyelt kérdés
Tudom, van már rengeteg ilyen kérdés, kapott mindkettő hideg-meleget, de engem újra érdekelne, így 2014 felé haladva a hallgatók/ volt hallgatók véleménye. Programtervező informatikus szakra szeretnék jelentkezni. Nem igazán vagyok arra kíváncsi,hogy ki mit hallott a nagypapája ismerősének lányától, nem érdekelnek a pletykák, mint említettem hallgatók/már diplomások álláspontját hallgatnám meg, hogy melyiket ajánlja, és miért? Nem egy újabb vitát akarok ebből elindítani,de eddig egyetlen értelmes ilyen témát nem láttam még, remélem segítségemre lesztek. Melyik egyetemben van több lehetőség? Ahogy értesültem mindkét egyetem hasonló követelményekkel bír, vagy ha még sem melyikben mi a jobb. Diploma után ugyanolyan lehetőség van elhelyezkedni Szegeden is, mint akár Bp-n? És várom a további véleményeket is. Köszönöm a válaszokat és Kellemes Ünnepeket! 18/L
2013. dec. 26. 17:22
 1/1 anonim ***** válasza:
Ha külföldön szeretnél érvényesülni, akkor ELTE. Ha itthon, akkor gyakorlatilag mindegy.
2013. dec. 26. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!