Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Melyik suli a jobb? Svetits -...

Melyik suli a jobb? Svetits - TÁG - Fazekas?

Figyelt kérdés

Nem tudok dönteni... Mit érdemes tudni róluk? És kinek ajánlható iskolák? Színvonal? Tanárok? Szóval úgy minden érdekelne.

7-es vagyok igaz, de szeretnék konkrétumokat megtudni, hogy melyik suli miért jobb. Jó lenne, ha tudna valaki segíteni.


2013. dec. 19. 18:45
 1/4 anonim válasza:
67%
Ismerek TÁG-ost és Fazekast is, de jómagam Svetitses vagyok :) A Svetitsbe nem nehéz bekerülni, itt hetediktől számít gimisnek az ember. Hetedikben és nyolcadikban "Hawaii" van, nem kell olyan sokat tanulni, viszont kilencedikben érezhető, hogy másoknak ilyenkor kezdődik a gimi... Egyébként az iskola elviselhetősége attól függ, kolis lennél-e vagy bejárós... Kolisként sokkal rosszabb... Az iskola önmagában egyébként nem rossz hely... A tanárok 99%-a nagyon aranyos :) Matekot és angolt csoportbontásban tanulunk és 9.ben már a második nyelvet is :) Akkor gyere ide, ha azért teljesen nem zárkózol el a vallástól és hajlandó vagy Miséken és hasonlókon részt venni... :) Külső megjelenésben tiltják a sminket, a kihívó ruhákat, köröm és hajfestés... (Megsúgom, hogy a koli miatt nem igazán vagyok oda a suli matt, de egy-két tanár van olyan jó fej, hogy érdemes miattuk maradni :)) Ha van még kérdésed, várom őket, és szívesen válaszolok :)))
2013. dec. 29. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:

Szia!

Én a Fazekasba járok, így természetesen szerintem ez a legjobb :) A tanítás színvonala nagyon jó, tanulni kell, mint minden iskolában, de nem várnak vissza többet, mint amennyit le is adtak az órákon. Szinte bárkinek ajánlom, minden szak nagyon jó. Van biosz, matek, nyelvi előkészítős humán, kéttannyelvű. A tanárok nagyon normálisak. Ha van még kérdésed írj nyugodtan.

2014. febr. 3. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszaitokat!!
2014. máj. 31. 16:28
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
Én Svetitses voltam, 9 évig, utána váltottam iskolát, személyes okokból. Alapvetően nem rossz gimi, vannak nagyon jó tanárok, többségük segítőkész és rendes. Persze, mint minden suliban, itt is vannak kivételek. A közösség nagyon jó, sok életre szóló barátságot köszönhetek neki.
2014. jún. 28. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!