Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Pénteken vagy csütörtökön...

Pénteken vagy csütörtökön fejezik be a hetet az egyetemisták?

Figyelt kérdés
2013. dec. 14. 10:38
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Kicsit lehetne konkrétabb a kérdésed. Ez egyetemenként, karonként, szakonként változó. Nekem például soha nincs órám pénteken, másnak meg soha nincs órája szerdánként, a harmadik embernek meg minden nap vannak órái. Ez is ugyanolyan intézmény, mint az összes többi, mint az öt hétköznap munkanap, mindennap lehetnek órák.
2013. dec. 14. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Péntek.
2013. dec. 14. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Hátöö.. A szorgalmi időszaknak nekem (ELTE - Programtervező Informatikus) tegnap volt vége, bár még jövőhéten be kell mennem a pót ZH-kat megírnom, amik sajna nem jöttek elsőre össze, és alig pár hét múlva pedig vizsgáim is vannak, így egy egyetemista soha nem fejezi be az egyetemet az én szemszögemből teljesen :D
2013. dec. 14. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Utolsó! Azért remélem, egyszer csak sikerül majd befejezned az egyetemet! :D

Nálunk péntek csak ritkán volt "munkanap". Csak különleges esetben volt szeminárium, vagy bármilyen óra pénteken. Vizsgák viszont szoktak volt lenni akkor is. (Sőt, volt már nekem szombati vizsgám is. :D )

2013. dec. 16. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

A legtöbb egyetemen te magadnak állítod össze az órarendet. Nekem speciel hétfőn reggel nyolctól este nyolcig végig órám van,cserébe csütörtökön délután kettőkor kezdek. Pénteken is van órám, kettő.


Így attól függ, milyen órarendet alkotsz magadnak.

2013. dec. 18. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!