Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Gundel suli fizetős-e?

Gundel suli fizetős-e?

Figyelt kérdés

Nagyon szimpatikusok a vélemények meg minden , csak nem tudom , hogy fizetős-e.

Előre is köszi a válaszokat xx


2013. dec. 10. 20:28
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Úgy tudom, nem.
2013. dec. 10. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Remélem , hogy nem. Az idegenforgalomba szeretnék dolgozni és még Pesten nem találtam ingyenes idegenforgalmi sulit. Meg a Gundelről nem olvastam még rosszakat. Egyébként még van időm , csak így tervezezgetek... Mindenki azt mondja , hogy jól is teszem :)
2013. dec. 10. 20:42
 3/12 anonim ***** válasza:
Nappali tagozaton ingyenes, beleértve az érettségi utáni szakképzést is (cukrász, szakács, pincér). Esti tagozaton (21 év felett) kell fizetni, mert az állam már nem támogatja. Kb. 50000 egy félév, a színvonal és a suli neve miatt vállalható összeg!
2013. dec. 29. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
ennyire jó ? Ès milyen az ifo szakja ?
2014. jan. 2. 14:48
 5/12 anonim ***** válasza:
Az a legjobb szak itt, szerintem. Sajna én nem kerültem be, csak sima szakközépbe (ez is jó), de az ifó itt külön fogalom. Külön programjaik vannak, első évben 18 nyelvórájuk van, 3 csoportban, egyik tanár anyanyelvi. 10.-re a középfokú nyelvvizsga simán megvan. Gépírást, később idegenvezetést, felszolgálást, cukrászatot is tanulnak. Egyre több tárgyat idegen nyelven tanulnak, a végére felsőfokú nyelvvizsgájuk lesz.
2014. jan. 2. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
sok ilyen kommentet olvastam és eléggé meggyőző. Jővőre fogok majd csak felvételizni , de inkább hamarabb elkezdek sulit nézni , hogy több időm legyen.. Csak attól félek mi lesz , ha kitalálom szki-be , bogy mégsem ez akarok lenni... Ha úgy van aakkor gimibe is felvesznek , ha meggondolom magam ? Ès ifo szakon van-e német célnyelv ?
2014. jan. 2. 19:17
 7/12 anonim ***** válasza:

Van, de csak kétévente, és most németesek az ifósok. Akkor a nyelvi előkészítő jöhet szóba, az is jó, 'csak' heti 15 nyelv, cukrászat-felszolgálás-szakács gyakorlat itt is van a 2. évtől, és emelt informatikás.


Próbáld meg a sulit, ha felvesznek, nem bánod meg!

2014. jan. 3. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
:) Tehát kétévente van németes ifo szak.. 2014 szeptembere akkor angolos lesz és 2015. szeptembere németes.. és ha pl. angolos az ifo szak akkor lehet-e 2. nyelvet tanulni?
2014. jan. 3. 08:48
 9/12 anonim ***** válasza:
Igen, a második évtől közelezően kell franciát vagy németet választani.
2014. jan. 3. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Vagyis neked angolt vagy franciát, de addigra már lehet változni fognak a választási lehetőségek.:D
2014. jan. 3. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!