Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » OE-KGK-án ugyan úgy 30 kredit/...

OE-KGK-án ugyan úgy 30 kredit/év, mint máshol, hogy ne tegyenek át fizetősre? És első félév után is átrakhatnak fizetősre? Ha igen, akkor mennyi kreditnél?

Figyelt kérdés
Első éves vagyok, minden össze jött így egy kicsit elszúrtam két (5-6 kredites) tárgyat. Ha átraknak "kitekerik a nyakam". És itt az egész család értendő. Én vagyok a hat unoka közül a fény az alagút végén. Kiborító, de ez van.
2013. dec. 4. 00:58
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
Uccsó vagyok bocsi nem a 3-asnak intéztem a mondandót hanem a 8-asnak :D :D
2014. júl. 26. 03:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 A kérdező kommentje:
A SZIE volt a második hely, amit megjelöltem :) És teljesen egyetértek veled.
2014. aug. 6. 13:43
 13/13 A kérdező kommentje:
Jah, és a második félévem nagyon jól sikerült. Minden tantárgyam meglett és jó jegyekkel. Az tény, hogy csak 29 kreditet sikerült felvennem, de a következő félévem pedig 38 kredites lesz. Szóval úgy tűnik időben be tudom fejezni az egyetemet.
2014. aug. 6. 13:47
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!