Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » OE-KGK-án ugyan úgy 30 kredit/...

OE-KGK-án ugyan úgy 30 kredit/év, mint máshol, hogy ne tegyenek át fizetősre? És első félév után is átrakhatnak fizetősre? Ha igen, akkor mennyi kreditnél?

Figyelt kérdés
Első éves vagyok, minden össze jött így egy kicsit elszúrtam két (5-6 kredites) tárgyat. Ha átraknak "kitekerik a nyakam". És itt az egész család értendő. Én vagyok a hat unoka közül a fény az alagút végén. Kiborító, de ez van.
2013. dec. 4. 00:58
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Nem fognak áttenni, de tavasszal kapd össze magad!
2013. dec. 4. 02:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:

Mit szúrtál el?

Nem tudsz javító vizsgát tenni?

"Egybe" nézik majd az első két félévet, ezért már

az elsőnél is azért érdemes odafigyelni

2013. dec. 4. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:
Matek, mikró. És most nézem, hogy három tantárgy kivételével mind erre a kettőre épül a második félév a minta tanferv szerint. Azt lehet, hogy más tantárgyat veszek fel? Ugy értem a minta tanterv szerinti 3. v. 4 félév tárgyait. Attól függően melyik indul 2. félévben.
2013. dec. 4. 14:18
 4/13 A kérdező kommentje:
Hamarabb kellett volna tanárt keresnem, és így már nem tudom helyrehozni. Max a matekot alpót zh-án. Attól függően mikor lesz. Mert van egy jó tanárom, csak mint mondtam minden összejött és nem tudtam elmenni.
2013. dec. 4. 14:22
 5/13 A kérdező kommentje:
De majd, így is kell még mikró tanárt keresnem. De már nem hiszem, hogy erre a félévre.
2013. dec. 4. 14:23
 6/13 anonim ***** válasza:
Ha nincs előkövetelményük, vagy már teljesítetted azokat, akkor felvehetsz későbbi féléves tárgyakat is. Meg szórd meg szabadon választhatókkal is, legalább azokat is letudod hamar.
2013. dec. 4. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat :)
2013. dec. 4. 14:40
 8/13 anonim ***** válasza:
Hogy sikerült ez egy noname iskolában...vicces...Tényleg egyre hülyébbek...
2013. dec. 7. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:

Mint írtam, minden össze jött. Nagyon sok előadásra nem tudtam bemenni, de úgy látszik még is sikerülni fognak a tantárgyak.

Amúgy ez a te véleményed, az enyém az, hogy szeretem ezt az egyetemet.

Megkérdezhetem, hogy te hova jársz? Ha ennyire szűk a látásköröd, akkor bizonyára erre tanítanak és szeretném elkerülni az ilyen embereket :) Ahogyan ezt a lekezelő stílust is :)

Üdvözlettel: Egy lány akinek a jövőjét már nem takarja sötét felhő

2013. dec. 8. 11:11
 10/13 anonim ***** válasza:

Látom ez egy régebbi kérdés de egyrészt gratulálok kedves kérdező különösen, hogy lány vagy és meg sikerült állnod a helyed! :)

3-as az rendben van, hogy neked legjobb esetben egy cukrász OKJ-t sikerült elvégezned(ezúton is elnézést a cukrászoktól) és neked a mérnök képzésről való ismereteid ott megállnak, hogy BME, de attól még nem kell idejönni magyarázni.

Aki, egy kicsit is képben van a műszaki felsőoktatással az tudja, hogy az Óbudai Egyetem egy igen komoly és elismert műszaki egyetem amiről sok minden elmondható, de az, hogy no name lenne semmiképp.

Mondom ezt úgy, hogy engem a SZIE-re vettek fel(3-asnak mondom, hogy ez is a Óbudaival karöltve jár és hasonló kaliber).

2014. júl. 26. 03:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!