Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Alkalmazásfejlesztői középisko...

Alkalmazásfejlesztői középiskolát keresek, van valami ötletetek?

Figyelt kérdés

4,7 az átlagom, ehhez még egy kis pluszként hozzájön hogy ismerem és már vagy 4 éve használom a c# programozási nyelvet a jelenlegi infótanárom is zseninek tart, tavaly a neumann jános programtermék versenyen is helyezést értem el.


A jó szakmai képzés mellett fontos hogy ne legyen lepukkant a suli, és a kollégium se, jó beilleszkedési lehetőség, és a légkör is fontos(magyarul nem rabló cigányokkal akarok együtt lenni).


2013. dec. 3. 18:58
 1/3 anonim ***** válasza:
Szerintem erre szakosodott, ugyanakkor színvonalas középiskolát nem találsz. Menj el egy olyan akármilyen gimibe, ami azért jó és van kollégiuma (mert ezekszerint neked az kell), és utána egy jó érettségivel akármelyik egyetem akármelyik programozó szakára felvesznek.
2013. dec. 3. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
És gimire van ötleted?
2013. dec. 4. 06:14
 3/3 anonim ***** válasza:
Én sajnos nem ismerek olyanokat, amik kolisok.
2013. dec. 4. 07:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!