Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Mondjatok már olyan leginkább...

Mondjatok már olyan leginkább szóbeli vizsgahelyzeteket (egyetem), ami katasztrofálisan sikerült, le is égtél, megbuktál és esetleg le is csesztek? Életed legcikisebb vizsgája

Figyelt kérdés
2013. dec. 2. 21:40
 1/3 anonim ***** válasza:

szóbeli

leülünk a tanárral szemben a padba öten, kaptuk egy 5 kérdésből álló tesztet, 3 perc, majd beszedi ellenőrzi. Egyet hibáztam, és megkérdezte, h tudom e mit rontottam el, és rögtön mondtam, és javítottam. Ordítva kb 20 cm-re az arcomtól közölte: hogy maga olyan hülye, h gyógyszert kéne szedni, ha tudja, akkor miért írkál baromságokat. Na most húzzon át a másik terembe a többihez, megírhatja a vizsgát.

Persze a vizsgán megbuktatott....

2013. dec. 2. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Milyen tárgynál volt ez?
2013. dec. 3. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 Cryyy válasza:

Számvitel szigorlaton történt:

Amikor ideges vagyok, mindig csattogtatom a tollamat.. Ezt tettem a tanár előtt is szigorlat szóbelin. Egy idő után a tanárt már marhára idegesítette, rám szólt.. Majd mégegyszer és mégegyszer... Tízszer annyi kérdést tett fel nekem, mint a többieknek, mindegyikre tudtam a választ, nem tudott megfogni. A végén mégis azt mondta, megkegyelmez és megadja a kettest.. Mindenki, aki a teremben volt, értetlenül állt a dolog előtt. Nem vitatkoztam vele, nem akartam megbukni, de a diplomámba a számvitel szigorlat miatt került 3-as, ami a mai napig nagyon bánt...

2013. dec. 9. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!