Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Melyik a nekem való főiskola...

Melyik a nekem való főiskola Budapesten?

Figyelt kérdés
idén érettségizem és az átlagom a gimiben olyan 3.5 és 3.7 körüli. És államilag finanszírozottba szeretnék jelentkezni. Hová vennének fel?

2013. nov. 30. 20:22
 1/6 anonim ***** válasza:
Inkább menj lángost sütni.
2013. nov. 30. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Vagy hamburgert, bár oda inkább bölcsészek mennek.
2013. nov. 30. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
te meg add be a jelentkezésed közmunkára, de nehéz bekerülni vigyázz
2013. nov. 30. 20:44
 4/6 anonim ***** válasza:

(Idén már biztos hogy nem érettségizel.)

NULLA információt adtál arról hogy MI érdekel, MERRE szeretnél továbbmenni. Sajnos így csak arra tud gondolni az ember hogy még pár évet szeretnél ellébecolni tanulás néven, a seggedet vakarászva.

Érvekkel megcáfolhatsz.


(A közmunkaprogramot sajnos most kihagyom, hasonló átlagom ellenére tudtam hova szeretnék menni és ezt el is értem.)

2013. nov. 30. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
vagy írnék egy nagyon jó érettségit, vagy 3.7-es átlaggal én fel se vetném az egyetem képzetét.... nem hogy államilag finanszírozott... örülj, ha fizetősre felvesznek
2013. nov. 30. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Bocs, de ez sz*r. Vagy lusta vagy gyengébb képességű vagy, elég hamar kibuknál főiskoláról. Ez az egyik. Másik, ha egy vacak gimnázium tantárgyat nem vagy képes 4-es átlag fölé teljesíteni, mit keresnél te egyetemen? ÉS nem mellesleg a 3-nak igaza van, de amúgy ilyen teljesítménnyel és mentalitással az államitól búcsúzz el inkább.
2013. dec. 1. 01:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!