Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Továbbtanulási könyv. Honnan...

Továbbtanulási könyv. Honnan szerezhetném meg?

Figyelt kérdés
Az a könny érdekelne, amiben össze vannak foglalva, az érettségi utáni képzések, iskolák. Az idei tudtommal még nem jelent meg, ezért a tavalyit keresném.
2013. nov. 26. 21:58
 1/7 anonim ***** válasza:
Keresd olyan helyen, ahol könyvek vannak. Úgy hallottam, hogy szólnak legendák egy könyvtár nevezetű helyről, ahol ez a varázslat létezik.
2013. nov. 26. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Szerintem a felvi.hu-n fennvan a marketingszövegek 90%-a, illetve a pontszámok 100%-a. Ezért fölösleges a könyvtárba beiratkoznod.
2013. nov. 26. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
:D
2013. nov. 27. 00:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

De engem nem az egyetemi, főiskolai képzések érdekelnének igazából, hanem amiben a szakközépiskolák, szakiskolák vannak. Ezt meg sehol sem találom :S 8.-ban kaptunk ilyet, felvételik előtt, és elvileg 12.-esek részére is van hasonló.

A könyvtárban meg kétlem hogy ilyen jellegű tájékoztat könyvecske megtalálható lenne.

2013. nov. 27. 10:11
 5/7 anonim ***** válasza:

pont a könyvtárban vannak ilyenek!


hacsak nem valami 20 kötetes fiókkönyvtár,

de végül is, oda is meghozathatod

2013. nov. 27. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Idén talán csak a felvi.hu-n lesz fent a könyvet nem adják ki :D vagy csak januárban
2014. jan. 4. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Idén nem fogják kiadni ( szerintem eddig is felesleges volt mivel minden megtalálható a felvi.hu oldalon )
2014. jan. 5. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!