Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Linkeltek nekem dráma tagozato...

Linkeltek nekem dráma tagozatos özépsulikat?

Figyelt kérdés
Nem sokára le kell adnom a középiskolákat ahova jelentkezni szeretnék. A jegyeim jók, és már eldöntöttem hová megyek, de azt azért választottam, mert a szüleim így szerették volna. De ha oda nem vesznek fel, jó lenne ha az én álmom teljesülne. Néztem néhányat, de több szem többet lát, linkelnétek nekem dráma tagozatos iskolákat? Lehetőleg Pesten, Gödöllőn, és környékén. Köszönöm!
2013. nov. 24. 22:47
 1/1 anonim ***** válasza:
Nem tudom, mennyire késtem el a válasszal, de csak most találtam meg a kérdésedet. [link] Én erről tudok, állítólag középerős gimnázium, egész jó híre van a drámatagozatának, leírás szerint jónak tűnik :)
2013. dec. 1. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!