Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Szeretnék emberi erőforrásra...

Szeretnék emberi erőforrásra menni de aggodalmam van a matekkal szóval lenne pár kérdésem?

Figyelt kérdés
Szóval pontosan milyen tárgyak vannak? BKF-el szemezgettem, az EKF-el BGF-el és a Corvinussal, gazdmatek mikor makro ha jól tudom ezek vannak. nem vagyok egyáltalán májer matekból... őszintén nem is nagyon tanultam soha de nem is ment soha... szóval megéri belevágni? tanulhatóak azért vagy teljes sötétség lenne egy olyan embernek mint én aki nem egy reáal beállítottságú? ismerősöm aki BGFen van külkeren azt mondta ne aggódjak mindent meglehet tanulni, de azért én félek
2013. nov. 24. 12:50
 1/2 A kérdező kommentje:
angol nyelvvizsgám van, és emelt töri érettségim lesz
2013. nov. 24. 12:53
 2/2 anonim ***** válasza:
Én is emberi erőforrásokat néztem, meg kereskedelem és marketinget, de félek közepes matekkal belevágni.
2014. febr. 9. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!