Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Idén vagyok 8. -os, így...

Idén vagyok 8. -os, így jövőre új suli! Már most nagyon izgulok, szerintetek hova menjek?

Figyelt kérdés
Jó tanuló vagyok, 4,8 volt a tavaly év végi átlagom. Leginkább a Virág gimmnáziumon gondolkodtam. Az jó suli egyébként? Nem túl erős ott az elvárás? Ha nem a Virág akkor szerintem megjelölöm még a Hunfalvy-t és az Apáczai-t. Gondolkodtam még a Veress Pálné-n is, csak az messze van. Szerintetek melyikbe menjek? Hunfalvy, Virág, Apáczai?
2013. nov. 17. 00:57
 1/7 A kérdező kommentje:
Bocs, így este összekavartam. A Veres Pálné közel van, ott ahol a Apáczai, a Karinthy az amit írni akartam, az messze van viszont.
2013. nov. 17. 01:01
 2/7 anonim ***** válasza:

szerintem valami közgazdaságiba.:) pl Keleti Károly Közgazdasági Szki

gimivel nemérsz sokat,cska érettségit ad

2013. nov. 17. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim válasza:
Milyen szakma érdekel a legjobban, matek, fizika, kémia , informatika, jogok, orvostudomány?
2013. nov. 17. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim válasza:
stb...
2013. nov. 17. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
attól függ, hogy akarsz-e szakmát tanulni. szerintem a Veres Pálné elég jó, nem a legerősebb viszont :)
2013. nov. 17. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Anno a Veres Páléba jártam, 4 éve végeztem. A színvonalról annnit, hogy az osztálytársaim nagy része, köztük én is állami szakon tanult tovább a legkülönöbözőbb egyetemeken, fősulikon, pl. BME villamosmérnök, informatika, Elte biológia, Corvinus stb. A színvonal tehát igenis jó, én a diákéletet is szerettem meg az ott töltött 4 évet. Az Apáczay erősebb sul itudtommal, a Hunfalvyt nem tartom különösen nagy eresztésnek. A Virág gimi meg fogalmam sincs, hogy melyik :D Rég voltam már gimiválasztás előtt.
2013. nov. 17. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Ja azt kihagytam, hogy a Veres Pálné meg durván 10 perc sétára sincs az Apáczaytól.
2013. nov. 17. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!