Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Iskolákról információt....

Iskolákról információt. Köszönöm. Hogyan lehet megközelíteni? Milyen ott az élet? Esetleg fényképet? Stb.

Figyelt kérdés

Itt a pályaválasztás, és iskolát kell keresni.

Szeretnék minden iskoláról információt meghallgatni.

pl.: Jár valaki az Erzsébetvárosi Általános És Informatikai szakközépiskolába? És a Neumann János Számítástechnikai Szakközépiskolába? Valamint a Pataky István Informatikai és Híradásipari Szakközépiskolába? Kérnék szépen minden információt, és iskolákat még. Informatikai iskolákat, vagy esetleg mást is... Képeket is szeretnék. Sajnos nem nagyon tudok eljárni a Nyílt napokra. Tehát ha másképp nem tudjuk megoldani írjon nekem privátot, aki adna képet, meg mindent, és akkor adok msn-címet... Előre is köszönöm:


Alex


2009. nov. 8. 17:17
 1/8 A kérdező kommentje:
Ja és ki maradt az, (ebből a regényből), hogy esetleg Budapest közelében jó lenne. Köszönöm
2009. nov. 8. 17:19
 2/8 anonim ***** válasza:

Kedves Alex gugli keres rá ezen iskolák honlapjára sok mindent megtudhatsz.

Főleg ha infoval akarsz foglalkozni.

2009. nov. 8. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm.. Esetleg mondjuk ha van valaki aki ezekbe az iskolákba jár, vagy tud ajánlani egyet amibe jár, az jó lenne ha adna információkat. És köszönöm, de a google-ban, vagyis megvannak ezek iskolák Honlapja, de nem tudok meg nagy információkat..És én egy ott levő diák véleményére észrevételére lennék kíváncsi.
2009. nov. 8. 22:31
 4/8 anonim ***** válasza:
Drágám akkor miért nem így fogalmazod meg a kérdésed. S ált a honlapokon is van az iskolai életről info és kép is. De mindegy..
2009. nov. 9. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Hát én akkor is csak a saját szememnek hinnék.

Miért nem tudsz nyílt napokra menni?

2009. nov. 11. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Hát 1 senki nem ér rá eljönni velem, és a dogák alol se maradhatok ki... na meg a lé..
2009. nov. 12. 13:32
 7/8 anonim válasza:
Pataky-nál nagyon szar a környék, a suli viszont nem rossz. Sok arrafelé a cigány meg nagyon kötekedősek.
2009. dec. 14. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Csepelen a Bajákit nézted? Az is informatikai, ha jól tudom, és még szép is bár azért még is Csepel..

De szinte minden iskolában van infós osztály, úgyhogy bőven válogathatsz.

2009. dec. 14. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!