Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Lehet így még belőlem az amit...

Lehet így még belőlem az amit szeretnék?

Figyelt kérdés
9. ben megbuktam matekból ezért évet ismételek.( építőipari szakközépiskola) Eddig sohasem buktam semmiből, ezután nem is szeretnék már bukni! A kérdésem hogy lehetek így még építész ha odateszem magam?

2013. szept. 26. 14:50
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Ez attól függ, hogy miért buktál meg. Azért, mert nem tudod megtanulni az anyagot, vagy azért, mert szartál rá.


Ha az utóbbi, akkor szedd össze magad, és bármi lehetsz.

2013. szept. 26. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
azért mert leszartam:/ metudom tanulni ha igen összeszedem magam
2013. szept. 26. 15:05
 3/4 anonim ***** válasza:

Akkor ezentúl ne legyél lusta,és akkor bármi lehetsz :D


Csak ne legyél lusta (1x-2x mindenkinek becsúszhat egy rossz jegy,csak ez ne legyen állandó,és ha valamit nem értesz esetleg,kérj segítséget,ne add fel).

:)

2013. szept. 26. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
100%
Bármi lehetsz. Én is egyszer évet ismételtem, na nem azért, mert hülye voltam, csak dacos, és semmi nem érdekelt akkoriban. Azóta végeztem egy főiskola alap és mesterképzést, ehhez persze össze kellett szednem magam. Még nem teljesült az álmom (én játékfejlesztő akarok lenni, grafikus), de jó úton haladok, szóval egyáltalán nem késő összeszedni magad. Igazából soha nem késő a változáshoz, ezt csak azok tagadják, akik már régesrég feladták.
2014. máj. 20. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!