Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Egyetemisták! A könyveket...

Egyetemisták! A könyveket amiket "kötelező irodalomként" kell megvenni a tényleg kötelező? Van amelyknek elég borsos az ára és fél év után mehet a kukába.

Figyelt kérdés
Van olyan könyv ami 4000-5000ft körül mozog,miközbe a tanár így is oldalakat diktál órán. Nem elég a jegyzet ?
2013. szept. 24. 21:45
1 2
 11/11 zabmester ***** válasza:
Hát, akkor ez valószínűleg elég változó lehet - mármint az, hogy elég-e az órai jegyzet. Én szocmunka szakos végzős vagyok, nekem sok olyan órám volt, ahol elég volt az, amit a tanár órán elmondott, illetve projektoron kivetített anyag + amit még hozzá mondott a tanár. Az is igaz, hogy nálunk a legtöbb esetben a kötelező irodalom az egy kilométeres lista, de nem egy-egy könyv, hanem folyóiratban megjelent cikkek, tanulmányok, amik sok esetben elég terjengősek. Persze volt, hogy könyv is volt "kötelező", de azok megoldhatóak voltak fénymásolással, sokszor maga az előadó adta oda, hogy akinek kell, az elviheti fénymásolni.
2013. okt. 6. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!