Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Felvételi előkészítő segítség...

Felvételi előkészítő segítség (? )

Figyelt kérdés
Idén fogok gimnáziumba felvételizni. Első helyen az Egyetemi Katolikus Gimnázium (EKG) van, de nem tudom, előkészítőt indítanak-e. Ha nem, akkor ott volt még a Városmajori, de a barátnőm tegnap volt beiratkozni rá, én nem is tudtam, hogy most van, interneten sehol nem írtak róla és neki ott azt mondták, hogy nem lehet már máskor beiratkozni. De ha nincs az EKG-ban, akkor nem tudok máshova menni, kérlek segítsetek! Tényleg nem lehet máskor a Városmajoriba iratkozni? És van az EKG-ban?
2013. szept. 9. 19:07
 1/3 anonim ***** válasza:

Nem tudod az iskolát megkérdezni?

A titkárságon biztos tudnak valamit mondani

2013. szept. 9. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Eddig volt az EKG-ben.

Menj be hozzájuk/ hívd fel őket és kérdezd meg, hogy most mikortól indul.


Budapesti Egyetemi Katolikus Gimnázium, Budapest, Szabó Ilonka ...

www.cylex-tudakozo.hu/.../budapesti-egyetemi-katolikus-gimnázium-440214.html - Tárolt változat - Hasonló

Budapesti Egyetemi Katolikus Gimnázium, Szabó Ilonka U. 2-4. itt Budapest,

Telefon ... Szakkör; Felvételi Előkészítő; Informatikai Oktatás; Gimnáziumi képzés

...

[PDF] A Budapesti Egyetemi Katolikus Gimnázium szentévi ... - MEK

mek.oszk.hu/08500/08589/08589.pdf - Tárolt változat

Az Egyetemi Katolikus Gimnázium Magyarország fővárosának legrégebbi

alapítású .... a beiskolázást célzó felvételi előkészítő tanfolyamokon, részben a nyári.

2013. szept. 9. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Felhívtam őket, azt mondták, nincsen. :(
2013. szept. 10. 16:53

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!