Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » BGF matek előkészítőre mikortó...

BGF matek előkészítőre mikortól vagy hogy lehet járni?

Figyelt kérdés
Jövőre felvételizni szeretnék, és ha lehetne akkor már most járnék előkészítőre. van erre most lehetőség vagy csak amikor kihirdetik?

2013. szept. 8. 22:12
 1/2 anonim ***** válasza:
Én eddigi 3 évem alatt sose hallottam róla,h lenne nálunk matek előkészítő. Tudd a függvényeket ábrázolni és transzformálni, ha van középsulidban valószínűságszámítás akk próbáld meg megérteni, szintén ha van deriválás és integrálás akk azt is, mert az a legnehezebb, ami a BGF-en előfordul matekból.
2013. szept. 8. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ. Az érettségi már megvan, csak keresgéltem ezt a googleban és nem találtam rá semmi hasznosat, azért kérdeztem.
2013. szept. 9. 14:08

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!