Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Hol tudok szerezni tesi...

Minecodus kérdése:

Hol tudok szerezni tesi felmentést?

Figyelt kérdés

Ez az év borzalmasan jött ki, minden nap 7 órám van, és tesi az első vagy a második. Óra felében futunk, és asztmás vagyok, és ez egész napra elfáraszt.Órákon teljesen fáradt, és itthon sincs energiám.

Valahogy muszáj lesz szereznem egyet, csak az a kérdés hogy hol?

Korházban, orvosnál?

Legalább egy könnyített tesis papírt.

A válszt előre is köszi!



2013. szept. 5. 16:25
 1/2 anonim válasza:
95%

felmetést az orvostol tudsz szerezni...asztmás vagy az már egy "jo" ok arra h kapjál! :D

könyített tesit azt teiis tudsz kérni a tesi tanártol (legalábbis nekünk ugyvan)

2013. szept. 5. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%
Én asztmás vagyok, és az orvosom rendszeresen ír igazolást, róla, amit év elején le is szoktam adni a tanáromnak, de mivel szerencsére kiskorom óta szinte teljesen rendbe jött az asztmám, ezért nem használom ki a könnyített lehetőségét, simán bírom a tesiket.
2013. szept. 5. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!