Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » 3-ból megbuktam pótvizsgán...

3-ból megbuktam pótvizsgán mit tegyek? Bővebben lent.

Figyelt kérdés
3-ból megbuktam az még nemis volt nagy baj mert mondom felkészülik és minden rendbe lesz, egész nyáron tanultam bementem mindent jól megírtam szóbeli is elment mondhattam volna többet is de mivel mondták hogy jólett az írásbelim gondoltam elég. De nem meghúztak és rejtélyes okokból mert utána még az írásbelit se akarták megmutatni se nekem se szüleimnek. Mit tegyek?:)

2013. aug. 27. 13:31
1 2
 11/19 A kérdező kommentje:
én elmondtam amit tudtam, utána megnéztem hogy mivan a füzetbe írva kb 3 mondatot hagytam ki az írásbelim meg jólett.
2013. aug. 27. 16:30
 12/19 anonim ***** válasza:
58%

Nem tudtok fellebbezni?

Vagy kérvényt írni igazgatónak, hogy jogtalanul nem voltak hajlandóak megmutatni az írásbelid javítását

2013. aug. 27. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 A kérdező kommentje:
most intézkedtünk ofő megtudj szerezni de át már semmiképp nem engednek:|
2013. aug. 27. 16:55
 14/19 anonim ***** válasza:

De legalább azt meg kéne mondaniuk, hogy hány százalékos lett az írásbeli.

Mert ha azt mondanák, hogy mit tzudom én, két százalékos lett, akkor az persze hogy kevés, De ha már mondjuk negyvenegy százalék, akkor már lehet, hogy annyi elég a ketteshez

2013. aug. 27. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 A kérdező kommentje:
holnap kiderül :)
2013. aug. 27. 17:04
 16/19 anonim ***** válasza:

Durván hangzik.

Lehet nem voltál elég "magabiztos"

Van mikor még ilyeneket is figyelnek.

Mert ha nem tűnszelég magabiztosnak, azt gondol(hat)ják, hogy nem eléggé érted a dolgokat (az anyagot)-

Gondoltam/Várható volt, h., az ofőn keresztül fognak

nektek "üzengetni"- Hát,akkor mész évet ismételni?

De lehet, akkor már jobban fog majd menni,ha szorgalmas leszel

2013. aug. 27. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:
Hát ez nem normális, hogy nem mutatják meg az írásbeli javítását. Még az érettségit is meg mutatják, meg számolhatod a pontjaidat és ha valami nem stimmel akkor kérhetsz újra javítást. Szerintem egy pótvizsgán is ez lenne a normális ha meg nézhetnéd a javítást.
2013. aug. 27. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:
Meg kell mutatniuk, ha kéred. Nem mondtak semmilyen pontszámot vagy százalékot?
2013. aug. 27. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:
100%
Mi lett?
2013. aug. 28. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!