Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Nyíregyházán melyik gimnázium...

Nyíregyházán melyik gimnázium a legerősebb? Mi a véleményetek?

Figyelt kérdés
Tudom ugye h van a Krúdy, Kölcsey, Zrínyi... Ezekről szeretnék infókat gyűjteni. Milyenek a tanárok, diákok, mennyit kell tanulni, stb...
2009. okt. 29. 18:39
 1/9 anonim válasza:
hát attól függ milyen az érdeklődésed. ha matekot szereted akk krúdy.azt mondják nagyon erős ott a matek.meg a biosz szak is nagyon jó ott.zrínyi már n annyira neves az utóbbi években...:S.kölcsey meg már szintén n vmi jó(legalábbis ezt mondják és van alapja is)vagy még van a vasvári.ha a nyelveket szereted vagy a testnevelést.
2009. okt. 30. 00:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Én inkább humánt és a nyelveket szeretem. Miért mi van a Kölcseyben meg a Zrínyiben?
2009. okt. 30. 19:25
 3/9 anonim ***** válasza:
50%
szerintem a Krúdy, ha már mindenképpen eközül a három közül kell választani! a Kölcsey és a Zrínyi csak régebben volt erős és jó suli, most már kevésbé...( ha ajánlhatok még szerintem erős sulit, az a Szent Imre. én oda jártam, és igen jók a tanárok, közvetlenek, segítőkészek és a tanítás minősége is megfelelő)
2009. okt. 31. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

A Krúdy reál gimnázium, a Kölcsey humán, a Zrínyi is inkább hajlik a humán felé. Én a Kölcseyt ajánlom, a tanárok többsége nagyon jó, igaz vannak nagyon rosszak is:S De legalább köztes nincsen..:)

A diákok.. hogymondjam.. stréberebbek, mint a Krúdyba.


A Zrínyibe alternatívabb tanárok vannak, könnyedén vesznek mindent. Már csökkent a színvonala, de mégis elég jó suli. A tanárok nekem elég átlagosnak tűnnek, de az egyiket nagyon szeretem. Ha végül odamész, Mercs István. Ő magyarszakos. Itt állandó versengés megy a diákok között..


A Krúdy pedig nagyon jó iskola (ugye a legjobb..) csak rengeteget kell tanulni. Állitólag 4.8-as az iskola átlaga.. Jó a közösség, nagy hagyományi vannak.


A Szent Imre ugye katolikus iskola, nagyon komoly, szigorú hely. Nézd meg a honlapjukat, olvasd el a házirendet.


Vasvárit nem ajánlom...


Remélem érthető volt amit írtam, segíteni próbáltam.

2009. nov. 1. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
42%

"A Szent Imre ugye katolikus iskola, nagyon komoly, szigorú hely. Nézd meg a honlapjukat, olvasd el a házirendet."

Szigorú hely... miért is? Ebben nem értek egyet. Vannak szabályok, amiket be kell tartani, ez igaz, de hol nem?! Igen katolikus, és igen, ünnepekkor van szentmise, és igen, minden 2. héten szombaton van tanítás. Nem festheted rózsaszínre a hajadat és nem lehet rajtad parti smink. Na és? Elvégre az egy iskola, nem Club7...! Például az én évfolyamom 95 százalékát felvették egyetemre és ugyanennyi százaléka vágyik vissza a suliba, a koliba, a tanárokhoz.

Nem vitázni akartam, meg nem is offolni, meg nem is meggyőzni semmiről, de nem tudtam megállni, hogy ne írjak rá, pusztán csak vélemény és tapasztalat:)


És még egyszer, csak ajánlani tudom!!!!!

2009. nov. 1. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszotokat! Hát a vallásos suli kizárva ( nem azért mert partisminkkel járok, meg rózsaszín hajjal) csak én abszolút de nem vagyok vallásos. Valószínű hogy a Kölcseybe fogok menni, de még a Zrínyin is gondolkodok. Azért még várok pár véleményt esetleg...
2009. nov. 1. 19:28
 7/9 anonim ***** válasza:

Azért nem is írtam többet, mert én nem ismerem nagyon a helyet csak ez jött le nekem. Én régen református általánosba jártam pár évig, hát nagyon meg kellett húznom magam, hogy ki ne rúgjanak, pedig nekem sem volt rózsaszín hajam.

És igenis szigorú iskola a számomra. Aztán otvannak a szombatok és vasárnapok... Nagyon jó tud lenni, ha nyugi van, nem mész egész nap sehova, és alhatsz délután 3ig.

2009. nov. 1. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Ha érdekel a magyar+töri,vagy az idegen nyelvek,szintén a Kölcseyt és Zrínyit tudom ajánlani.Zrínyiben tanít volt magyartanárom,Mercs István.Tőle jobb magyartanárt nem is lehet kívánni!És nemcsak mint tanárhoz,hanem mint emberhez is fordulhatsz hozzá tanácsért,nagyon rendes.
2009. dec. 16. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Én Mercs Istvánhoz járok előkészítőre, szóval nem nagyon ismerem még, de tényleg nagyon jó tanárnak tűnik :)
2009. dec. 17. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!