Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Kolis lányok! Ti hogy oldjátok...

Kolis lányok! Ti hogy oldjátok meg ezeket?

Figyelt kérdés

Pl. a közös fürdés, a szőrtelenítés, ha megjött a mikulás, az öltözést?

ÉS még egy kérdés: hajvasalót lehet vinni?:D

Köszi előre is minden választ. :)

Ja, és a reggeli, ebéd, vacsora hogy működik? És, ha nem elég, akkor bármikor ehetek? Például a szilencium közben is?

Vagy bent a szobába is? Bocsi a sok kérdésért, kicsit izgulok... :)


2013. aug. 17. 22:12
 1/1 anonim válasza:

Szia, én egy évig voltam koleszos. :)

Ez attól is függ, hogy a szobatársaid hogyan állnak hozzá ehhez az egészhez. Szóval volt szoba, ahol a lányok simán levetkőztek, öltöztek, borotválkoztak (igen, a szobában), mert azt hitték természetes.

Aztán voltam én, aki a szégyenlősebb kategóriába voltam sorolható, én is ott öltöztem előttük, de sokkal visszafogottabban, meg takartam magam úgy, ahogy tudtamm:D


Nálunk közös volt a zuhany, negyven lányra jutott úgy kb 5, elképzelheted mi volt ott esténként... Függöny természetesen luxus, mi a törölközőt terítettük fel a zuhanyzóra, hogy valamennyit takarjon. De nagyon utáltam ezt, amúgy is szégyenlős vagyok. xd


És igen, vihetsz hajvasalót:D Csak a szekrényed mindig zárd, nehogy valakinek megtetszen, és elvigye. Én 3 ruhadarabomtól szabadultam meg így, akaratomon kívül ^^"


Meg van határozva mettől meddig lehet reggelizni, ebédelni, vacsizni. Ha nem érsz oda időben, az szopcsi. :) Esetleg megkérheted a konyhásnénit vagy az egyik barátnődet, hogy tegye el neked, de erre nem sok esély van. És igen, bármikor ehetsz, szilencium alatt is. :) Igen, a szobában is:D


Teljesen szabad vagy a koleszon belül, csak a szilencium kötelező, áltban. azután szokott jönni a kimenő része, úgy kb. 2-3 óra. És utána vissza kell menni és takarodó. :)

2013. aug. 17. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!