Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Életemben először megbuktam...

Életemben először megbuktam angolból 10. osztályban, mire számítsak?

Figyelt kérdés

Nagyon bánom hogy megbuktam, nem megyek bele kinek a hibájából, kérdés: mire számítsak? Mik a ponthatárok? Van írásbeli és szóbeli is?

A tanárom semmi bevezetőt nem mondott, azt sem hogy miből tanuljunk, mikor menjün k, hánykor lesz, mik a ponthatárok és az elvárás. Tudnátok kicsit segíteni? Esetleg tapasztalatok? Nagyon megköszönném mert eléggé kétségbe vagyok esve.:) Zöld mancs megy a jó válaszolóknak.:)



2013. aug. 15. 22:02
 1/2 anonim ***** válasza:

tanuld meg a 10. év anyagát, abból fogsz vizsgázni (értelemszerűen). Iskola honlapján nincs kiírva erről semmi? Nálunk ki van írva, hogy ki melyik tanárnál miből, az időpontot nálunk az írásbelin kapják meg.

Ponthatár úgy van, mint egy sima dolgozatnál: tanártól függ az egész.

2013. aug. 16. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Ponthatár mint máskor...

Anyag: szerintem egyértelmű. MINDEN amit vettetek.

Mikor lesz? Sulinként változó tehát erre nem tudunk válaszolni. Suli honlapján fenn szokott lenni de évzárón is elszokták mondani.


Nem pótvizsgáztam szerencsére sosem. VIszont sok osztálytársam igen. Tehát az alapján tudok csak mondani dolgokat amit ők elmeséltek. Általában segítőkész a legszigorúbb tanár is. Jó levizsgázni nem fognak helyetted, de ha látják, hogy tényleg készültél meg akarod akkor nem fognak szívatni.

2013. aug. 16. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!