Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Felvettek a BGF-re és rögtön...

Felvettek a BGF-re és rögtön egy informatika és egy matematika szintfelmérővel kezdek! Mire számítsak?

Figyelt kérdés
Szóval csak azt szeretném tudni, hogy mit nézzek át. Vagy, hogy megy ez? Lehet használni függvénytáblázatot a matekhoz vagy nem? Mennyire nehéz? Informatikában mik vannak benne? Valakinek van tapasztalata? Előre is köszönöm. :)

2013. aug. 14. 21:57
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:

Nem tudom melyik karra, szakra mész, de a KVIK-eseknek itt van tájékoztató.

- Informatikai szintfelmérő tájékoztatója

- Matematikai szintfelmérő tájékoztatója

[link]


Én is parázom tőle kicsit, de nagy tétje nincs. :)

2013. aug. 14. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:

Ha PSZF, akkor a matek:

-egyenletek, egyenlőtlenségek, másodfokú egyenlet: ezekben olyan becsapós,h pl. negatív van a gyök alatt. Negatívval vagy törttel való szorzás stb.

-függvényábrázolás

Régebben nem volt tétje. Azt mondták,hha nem érsz el 50%-ot akk ajánlott,h menj a sulis ingyenes matek pótórákra.

Ha minden igaz, akk tavaly akinek nem volt 50%, annak muszáj volt menni erre.

2013. aug. 15. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
Igen PSZF.:) Köszönöm a válaszokat most már megnyugodtam.:)
2013. aug. 15. 10:34
 4/12 anonim ***** válasza:
matekon tényleg ilyen átverős feladatok vannak. vedd észre a kikötéseket, meg sok trigonometriai dolog volt. bár én másik egyetemen küldtem és mérnöki karon, de nem hiszem, hogy nem különbség lenne. nekünk még lókakit se számított, hogy mennyit érsz el. pl a kémia szintfelmérőmre be se mentem, mert pénteken volt és addigra már hazamentem. szóval a helyedbe leszarnám. (ha azóta már komolyabban veszik, akkor bocs)
2013. aug. 15. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Arra számíts, hogy a matematika szórótantárgy lesz, mint szinte minden gazdasági fősulin. Ha tényleg megvannak a középiskolás alapok, és hajlandó vagy folyamatosan tnulni, akkor nem lesz gondod vele. Ha nincs, akkor keress minél előbb magántanárt. Tényleg rengeteget tud segíteni.
2013. aug. 15. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
Van magántanárom és nem is megy rosszul a matek csak sok mindent át kell nézni és attól tartok, hogy ennyi minden nem fér a fejembe.:D De majd igyekszem.:) Köszönöm a segítséget. :)
2013. aug. 15. 22:05
 7/12 anonim ***** válasza:
Hiába nézed át nagyon, semmi értelme. A középsulis anyagot leadják az első óra felében, aztán el is felejtik. Ha középsuliban tanultál deriválást és integrálást,akk vmennyivel jobban állsz, mivel az egész matek1 tárgy az deriválás-integrálás.
2013. aug. 16. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
És az informatikairól tudtok esetleg valamit mondani ?
2013. aug. 16. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Tudtommal eddig nem volt.
2013. aug. 16. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Szerintem Excel lesz többnyire.
2013. aug. 17. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!