Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Milyen sportot valasszak...

Milyen sportot valasszak egyetemen?

Figyelt kérdés

Iden kezdem az egyetemet. Nem vagyok tul sportos alkat es nem tudom mit is valasszak. A foci , kosar es a kezi kizart. Az uszas erdekelne vagy a tollaslabda.

De az uszas orakon mindenkin ugyanolyan furdoruha van? Meg kapunk felmentest havonta egyszer ha betegek vagyunk?



2013. aug. 9. 21:28
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:

Miért lenne mindenkin ugyanolyan fürdőruha?

Egyébként meg, nem tudom, nálatok hogy lesz, de nálunk nem órák voltak. Egyénileg kellett eljárni, és le kellett igazolni. (Már, akit érintett, az én évfolyamomat még pont nem.)

2013. aug. 9. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
Én ha lehet kosarazást, teniszt vagy edzőtermet választok, ha ezeket nem akkor röpi, kézi vagy ami van bármit :) Bár fogalmam nincs mik vannak, de érdekel, hogy milyen lehetőségeim lesznek :)
2013. aug. 9. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:

Aerobic nincs?

Vagy badminton, fallabda?

2013. aug. 10. 00:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 A kérdező kommentje:
de aerobic az van
2013. aug. 10. 01:52
 5/18 anonim válasza:
Melyik egyetemre fogsz járni?:)
2013. aug. 11. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
nálunk a fiúk mind kondit választanak, lányok táncot vagy aerobikot, esetleg asztaliteniszt.
2013. aug. 11. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 A kérdező kommentje:

A Debreceni Egyetemre :-)

Leszűkült a kör ùszásra, aerobicra és tollaslabdára..

Az a baj h az úszás érdekel..de félek tőle kicsit

2013. aug. 11. 21:09
 8/18 Laylah ***** válasza:

Én is hasonlóképp vagyok, mint Te, kedves kérdező, szintén DE :D annyi különbséggel, hogy én a Borsosba megyek (elvileg) koliba, ott lehet kérni uszodabérletet... de ha nem lehetne, akkor is úszni szeretnék járni :)


23/L

2013. aug. 11. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 A kérdező kommentje:
Csak az h félek h nem fogom bírni..Lehet vmi könnyebbet kellene választanom. A testalkatommal nincs baj csak nem vagyok vmi erős :-\
2013. aug. 13. 16:52
 10/18 Laylah ***** válasza:
Az úszás éppen ezért jó, mert nem a teljes testsúlyoddal kell dolgozni, ráadásul akkor mész és addig vagy, amennyit akarsz. Egyébként én meg egy kövér lány vagyok, szóval nálam ilyenek, hogy tenisz, futás, stb., szóba sem jöhetnek (azon kívül, hogy teniszezni nem is tudok XD).
2013. aug. 14. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!