Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Egyetemi tanévnyitóra miben...

Egyetemi tanévnyitóra miben illik menni?

Figyelt kérdés

Most leszek 1. éves, és el kell mennem a tanévnyitóra. Lányok, miben illik menni? A klasszikus fehér blúz fekete szoknya, vagy elég valami elegánsban (pl. egy elegánsabb fekete, masnis pántnélküli ruha + fekete bőr balerina)?

Köszi előre is a normális válaszokat!



2013. júl. 31. 11:46
 1/8 noemi4 ***** válasza:
90%
a fehér blúz fekete szoknya/nadrággal nem tudsz mellélőni
2013. júl. 31. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Ha nem akarsz kitűnni a tömegből, akkor fehér inget és fekete szoknyát/nadrágot veszel, fekete magassarkúval, esetleg balerinával. A masnis pánt nélküli ruha nem tudom, hogy milyen, de inkább az első verziót vedd fel.
2013. júl. 31. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Ennyire ne görcsölj rá, elegáns legyen és kész. Amúgy is minden második felsőoktatási intézménynél leírják, hogy elsőévesként kötelező menni, közben nem kötelező, senki nem fogja (meg nem is tudják hogyan) ellenőrizni.
2013. júl. 31. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
37%

Világos/ Fehér felső (ing/ blúz)

Ha meleg idő van, rövidujjú!

2013. júl. 31. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat :) Ha nem nézi senki sem, hogy voltam-e, akkor lehet, hogy inkább ki is hagyom.
2013. júl. 31. 13:22
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
2. vagyok. Én sem voltam az évnyitón. Ha nem mész, az senkinek se tűnik fel, hiszen nagyon sokan vannak, azt pedig nem írja fel senki, hogy ki van ott és ki nincs. Gondolj bele, egy szakon 100-200 elsős van, ráadásul még a felsőbb évesek közül is vannak, akik eljönnek, tehát rengetegen lesznek.
2013. júl. 31. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
Évnyitót nyugodtan hagyd ki, semmi értelme
2013. júl. 31. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
43%
Ezt én is megerősíteném, nálunk is kötelező volt elmenni, de én azzal a lendülettel meg is mondtam, hogy nincs az az Isten, aki rá vesz engem, hogy egyetemen évnyitóra menjek.. Aztán nem is lett belőle semmi baj, kutya se veszi észre, ha nem mész el. Meg azért gondoljunk már vele, felnőtt emberek vagyunk akik valamilyen formában fizetnek a tanulásért, akkor ne ők szabják már meg azt, hogy én mit csináljak... Én fizetek, én diktálok és nem fordítva. Vizsgákon értelemszerűen más, ne keverjük a két dolgot össze. Ezzel csak arra céloztam, hogy nekem senki ne szabja meg, hogy ilyen ostobaságokra kötelező elmennem, teljes fölösleges.
2013. júl. 31. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!