Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Ballagási meghívóba milyen...

Ballagási meghívóba milyen szöveget illik/kell írni?

Figyelt kérdés
Most fogok 12. osztályból ballagni, kevés meghívó lett rendelve, ezért elmentem venni, de olyat kaptam csak amibe semmilyen sablon szöveg nincs beleírva. Szóval mit kéne beleírni, hogy ne legyen gáz?

2013. ápr. 18. 16:54
 1/6 anonim ***** válasza:

Az Xy-i XY iskola

x. osztályos diákjai

szeretettel meghívják Önt és kedves

családját

2013.01.30-án 13:30 -kor kezdődő

ballagási ünnepségükre;)

2013. ápr. 18. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
meg majd lehet megírom, milyen idézet van rajta az enyémen:):)
2013. ápr. 18. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
De az nem gáz, hogy ezt tollal így beleírom?
2013. ápr. 18. 17:01
 4/6 anonim ***** válasza:

Nem tudtok venni hozzá "betét papírt"-

Arra rá lehetne valahogy nyomtatni

és belerakni a (meglévő) borítóba

2013. ápr. 19. 03:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Esküvői meghívón láttam olyat, hogy

volt egy "borító" és abba (külön) volt beletéve

a "betétlap"

2013. ápr. 19. 03:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Nyomtathatod is, ha meg egyébként fénymásolod, akkor fekete lesz, úgy fog kinézni, mintha eleve hozzá tartozna a felirat. De amúgy nekünk ez meg volt oldva iskolán belül, nem mi csináltuk saját magunknak. Jut eszembe, vannak szerintem ajándékboltban meg ahol még szoktak képeslapok lenni, pl egyik drogériában, meg bevásárlóközpontban is, és szerintem ott csillogó betűkkel van ráírva minden. Esetleg százforintos boltokban is lehet kapni, nem tudom, bár nemtom ,hogy konkrétan ballagási van-e:)
2013. ápr. 19. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!