Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Van itt valaki, aki állatorvos...

Van itt valaki, aki állatorvosnak tanul?

Figyelt kérdés
Ha van, akkor legyen szíves, írja le nekem, mennyire nehéz az egyetem! Már mondták, hogy nagyon, de ez alatt mi értendő? Milyenek a tantárgyak? Kitartással és szorgalommal meg lehet csinálni? Bekerült valaki az államilag támogatottak közé? Ha igen, milyen eredményekkel? Megbántátok, hogy az állatorvosira jelentkeztetek,

2013. júl. 27. 23:37
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:

Hajrá, ha simán sikerülhet, oda is emberek járnak :))


A klinikán vagy valamelyik állatorvosnál elpusztult kutyák kerülnek a boncterembe, akiket felajánlanak vagy nem visznek haza a gazdák, esetleg gazdátlanok ilyesmi.

(Ha arra gondolsz, nem menhelyi altatásból származó állatok, ebből volt balhé is azt hiszem, úgyhogy onnan nem hoznak kutyákat.)

2013. júl. 29. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 A kérdező kommentje:
Tanultatok latinul?
2013. júl. 29. 18:45
 13/17 A kérdező kommentje:
Akkor jó, megnyugodtam, hogy nem onnan vannak.. Köszi az eddigi válaszokat :))
2013. júl. 29. 18:46
 14/17 anonim ***** válasza:
Van egy félév latin, az anatómiához hasznos, de se ott, se az orvosin nem tudtam eldönteni, hogy igazából az anathoz hasznos-e a latin, vagy a latinhoz az anatómia, annyira egyszerre vannak :) Nem fogsz komolyabban tudni, csak a megfelelő ragozási formákat fogod ismerni meg a szókincsed lesz meg a későbbiekhez (de talán még az sem). Nem veszik túl komolyan.
2013. júl. 29. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 A kérdező kommentje:
És a sima orvosi milyen?
2013. júl. 29. 20:29
 16/17 anonim ***** válasza:
Sok a közös vonás, főleg a tantárgyakban (anatómia, élettan, biokémia itt is) és az anyag felépítésében, de azért máshol vannak a hangsúlyok , a gyakorlatok is másról szólnak, mivel a funkció maga is nagyon különbözik (egy állatorvos sokkal multifunkcionálisabb, míg egy humán orvos nagyon specializálódik).
2013. júl. 29. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 A kérdező kommentje:
Köszi :D
2013. júl. 29. 21:35
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!