Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Milyen szakmát is végezzek...

Milyen szakmát is végezzek el? Ami ehhez hasonlít?

Figyelt kérdés
Sorozatban láttam, ahol egy lány egy nagy divatmagazinnál dolgozott. Gépen állított össze ruhaszetteket, segített a fotózások során, a magazinhoz egyes darabokat fényképezett stb... Ez a lány divattervezőnek tanult, ezért ott gyakornok volt. Én nem szeretnék egy divattervezőnek tanulni, de szeretnék a divattal foglalkozni, olyan szinten mint ez a lány. Szívesen segédkeznék divatfotózáson, állítanék össze ruhadarabokat meg hasonló. Sőt még esetleg egy-egy divatbemutatón is nagyon szívesen segédkeznék. Milyen állandó munkalehetőségre tehetnék szert? Illetve milyen irányban tanuljak tovább ennek az érdekében?
2013. júl. 21. 13:08
 1/5 anonim ***** válasza:
Amit te néztél az a gyakornoki vagy asszisztensi munka. Vagy divattervező, művészeti végzettségű, vagy újságíró, fotós is lehet.
2013. júl. 21. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Én is leírtam, hogy gyakornok volt ott, de én hasonló dolgokat szeretnék majd csinálni, mint amit ő a gyakornoksága alatt. A kérdés az, hogy ha ezt szeretném, milyen szakmát válasszak magamnak?
2013. júl. 21. 14:55
 3/5 anonim ***** válasza:
Nézd, a gyakornok az annyit jelent hogy elvégezted az adott szakmához való iskolát és még pályakezdő vagy.(örökre nem marad valaki gyakornok) Ha divattal akarsz foglalkozni akkor divattervező..ha a fotózással akkor fényképész gyakornok. Esetleg újságíró gyakornok, vagy ha komolyabb karrierre vágysz ebben a témában akkor a Moholy-Nagy Művészeti Egyetem fotográfia vagy média design, szakán végzel. Egyébként mért vennének fel gyakornoknak ha nincs meg a végzettséged?
2013. júl. 21. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Ruhaipari szakközépbe menj
2013. júl. 21. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Nem azt mondtam, hogy most rögtön munkába szeretnék állni, hanem, hogy ha ilyen feladatokat szeretnék végezni, milyen szakot keressek magamnak, amivel MAJD ilyen beállítottságú álláshoz juthatok.
2013. júl. 22. 13:07

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!