Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Segitenétek sulit/szakot...

Segitenétek sulit/szakot választani? /pótfelvételi/

Figyelt kérdés

Lécci ne rugózzatok azon h miért pótfelvételi,miért levelező,miért csak ezek a szakok és miért csak ezek a sulik. :) köszi!


elte-ajk: munkaügyi és társadalombiztositási igazgatási/mindkét szakirány tetszik/


wsuf: emberi erőforrások/ intézményi kommunikáció vagy mediáció/


wsuf: ker.mark/tqm/


az is nagyon jó ha a szakokkal,szakirányokkal kapcsolatban tudtok tanácsot adni,mit érdemes tanulni..


köszönöm!



2013. júl. 10. 12:34
 1/8 anonim ***** válasza:
BÜFÉ SZAKOK!
2013. júl. 10. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

jó h kértem h ne szóljon senki bele a választásomba! amúgy sztem nem büfészakok de mindegy :)


ha esetleg érdemben is hozzá tudsz szólni,megköszönöm! :)

2013. júl. 10. 13:10
 3/8 anonim ***** válasza:

első hozzászóló azt sem tudod mit beszélsz.. büfé szak..na akkor veled kedves válaszoló elvégeztetném az munkaügyi és tb.igazgatási szakot..

egyébként ezt ajánlom..(ha ez a 3 opciód van)

Persze lenne más tippem is amivel jobban jársz..annyit látok hogy csak budapesti sulikat nézel..)

2013. júl. 10. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

igen csak bp, és levelező mert 3 pici gyerekem van,muszáj figyelembe vennem h hol a suli,mennyit kell utaznom,hányszor kell menni stb.. szivem szerint biológiát tanulnék de az levelezőn nincs bp-en..


de azért megköszönöm ha megirod az ötleteidet..:)

2013. júl. 13. 09:53
 5/8 anonim ***** válasza:

Az ötleteim a következők Budapesten:


Ha már jogi irányba tanulnál, akkor a munkaügyi és tb szak helyett, jobban megéri az igazgatásszervező szak NKE-n.

Biológia ..

Nos biológia alapszak elég nehéz, és nehézségéhez képest nem lehet vele lehelyezkedni.

SE ETK levelezős szakai..biológiára épülnek..egy baj van csak, hogy ritkán marad pótfelvételire üres hely a SOTÉ-n.

Corvinus Egyetem élelmiszermérnök BSC

2013. júl. 13. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

Köszönöm!


élelmiszermérnökin én is elgondolkodtam de félek a matektól.. nehezebb mint a gazdasági képzéseken?

2013. júl. 13. 13:24
 7/8 anonim ***** válasza:
Biztos hogy nem nehezebb a matek élelmiszermérnökin mint gazdasági képzési területen.
2013. júl. 13. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 Kicsi emberke válasza:

A pótfelvételi szabályai változtak. Jelenleg már csupán egyetlen helyet jelölhetsz meg, és azt is csak fizetősön.

Ennek okán még a Wekerle Sándor Üzleti Főiskolával jársz a legjobban, mivel mostanság ár-érték arányban ők vezetik a mezőnyt.

2015. febr. 9. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!