Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Egyetemen az index olyan mint...

Egyetemen az index olyan mint a középiskolai bizonyítvány?

Figyelt kérdés
tehát egy hivatalos okirat? vagy inkább csak olyan, mint az ellenőrző?
2013. júl. 8. 22:11
1 2
 11/20 reptoid ***** válasza:

De, persze, hülyeséget beszélek ;) Látszik, sokat forgatom a sajátom :D


Tanulmányi füzetük van az elsősöknek. Kinézetre ugyanolyan, mint a leckekönyv, csak zöld. Meg rá van írva, hogy tanulmányi füzet. Na ennek a vezetése fakultatív.

2013. júl. 8. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 A kérdező kommentje:
és azt is vissza kell adni?:D
2013. júl. 8. 23:50
 13/20 reptoid ***** válasza:

Fogalmam sincs, de szerintem igen.


Elhagytad? :D

2013. júl. 8. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 A kérdező kommentje:
neem:D szeptemberben fogom még csak kezdeni az egyetemet, és nekem kicsit fura lenne, ha lenne egy ilyen "ellenőrző", amiben nyomon követhetem a 6 félévemet, erre folyton vissza kell adogatni. hát mibajuk? én az a fajta vagyok, aki a nyamvadt érettségi bizonyítványt is megnézegeti napi 10x, hogy megvan.:D nemtudom.. hiányérzetem lenne. na de mindegy, majd megtudom. kicsit be vagyok sózva:D
2013. júl. 9. 00:03
 15/20 anonim ***** válasza:

Szokott kelleni bele egy db. fénykép!

Azt lebélyegzik.

meg benne vannak a főbb adataid (hol születtél, melyik középsuliba jártál)

2013. júl. 9. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 reptoid ***** válasza:

A középsulis bizi se volt nálad évközben. Azt ne mondd, hogy az is hiányzott :D


Évközben semmit nem írnak az indexbe, csak a vizsgaidőszakban. Szóval 2x olyan sűrűn is nézegetheted, mint a középsulis bizit :D


A számítógépen pedig az egészet tudod követni, ha mégis hiányérzeted lenne, de oda is csak jellemzően a félév végén kerülnek be jegyek.

2013. júl. 9. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:
Az se biztos hogy lesz leckekönyved egyetemen. Legalábbis ilyen papír alapú. Pl. ME-n megszüntették, csak a NEPTUN van, mint elektronikus leckekönyv, ennek a kivonatát kapod meg, ha félbeszakad a tanulmányod, vagy amikor végzel. 2010/2011-es tanévben még nekünk is volt fekete leckekönyv, de már 2011-es tanévtől nem kellett használni. Hála sz égnek! Reménykedj hogy neked sem lesz papír alapú leckekönyved. Nagyon macerás a tanárok után rohangászni jegyet beíratni, ahelyett hogy már a következő vizsgára tanulnál otthon.
2013. júl. 9. 00:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 A kérdező kommentje:
najó, akkor lehet lemondok róla, legalábbis nem fogok bánkódni, ha végül nem lesz:D ELTE, és SZTE az esélyes, nemtudom még, hogy hová kerülök be, de valamelyikre biztosan. azt olvastam, hogy SZTE-n már elektronikus az egész, ELTE passz. de azért szorítsatok, mert nem nagyon akarok költözni (pesti vagyok).
2013. júl. 9. 00:59
 19/20 anonim ***** válasza:
Nálunk SZTE-n már nincs ilyen (szerencsére), esetleg annak van, aki még régebben kezdte, aki 2-3 éve annak már nincs
2013. júl. 9. 01:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:
Némely szakon az SZTE-n is megmaradt. Én is SZTE-s vagyok (orvosis), nálunk van index:)
2013. júl. 9. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!