Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » A dunaújvárosi főiskolán...

A dunaújvárosi főiskolán mennyire nehéz a matek 2 és a matek 3?

Figyelt kérdés
Lehetőleg olyan írjon aki tudja is,közhelyeket nem kérek!Tudom hogy nem a legerősebb iskola.

2013. júl. 8. 08:50
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

Túl vagyok mindhárom matekon, az eredményeim: 4-4-4.

A nehézség tanár függő. Horváth Péter, Joós Antal, a legjobbak, a többiek is jók, de pl. Piroskát kerüld messziről. Érti a matekot, de képtelenség figyelni rá.

Matek 1-en már túl vagy?

2013. júl. 8. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Antinál és Petinél is tanultam.Csak én hagyományos képzésben kezdtem és ott meglett a matek 1-2.Nem tudom most ez minek felelne meg.Integrálás,deriválás,ezek mérnöki alkalmazásai,mátrixok,lin.algebra,sorozatok,halmazok volt a témakör.
2013. júl. 8. 09:47
 3/11 A kérdező kommentje:
Mennyire lehet puskázni vagy trükközni.Azt hallottam sokan így mennek át.
2013. júl. 8. 09:47
 4/11 anonim ***** válasza:

Matek 1:

Komplex számok

Sorozatok

Függvény határérték

Deriválás egész a többváltozós függvényekig

Integrálás az impropriussal bezárólag


Matek 2:

Lineáris algebra 30%

Valószínűségszámítás 40%

Matematikai statisztika 30%


Matek 3:

Speciális differenciálszámítás, integrálás műszaki alkalmazásai, többszörös integrálok 50%

Differenciál egyenletek 50%


Úgyhogy leírásod alapján csak a matek 1-et fogják elfogadni.


Puskázni? Mikor, hogy.

Lineáris algebra és mat.stat. ZH-n laza volt, de a val.szám ZH egy terror. Piroska sorban küldte ki nulla ponttal akinél gyanúsat látott, egy csaj 10 másodpercet ráhúzott és nem adhatta be...


Matek 3-nál meg nincs értelme puskázni, ha nem érted a diffegyenleteket, b*szh*tod.

Kérdés van még?

2013. júl. 8. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
Mennyire szoktak hasonló példákat adni?Volt olyan,hogy a ktt analízis pédatárból voltak.
2013. júl. 8. 11:50
 6/11 A kérdező kommentje:
Tanultam ott diff. egyenleteket és az integrálás,deriválás mérnöki alkalmazásait is.
2013. júl. 8. 11:53
 7/11 anonim ***** válasza:
Hasonló példák? A matek 2 zh-kon A-B-C-D sorokra voltunk bontva, én a példatárban nem láttam pont olyan feladatot mint amit kaptam. Miért, te képes vagy egy példatárat bemagolni? :)
2013. júl. 8. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Valószínűleg akkor neked csak a matek 2 van hátra, a valszámokra feküdj rá, azon szórnak rendesen.
2013. júl. 8. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
Köszi!
2013. júl. 8. 13:22
 10/11 anonim ***** válasza:
Küldj be magad helyett valakit vizsgázni!
2013. júl. 8. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!