Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Milyen minőségű az oktatás a...

Milyen minőségű az oktatás a Dunaújvárosi Főiskolán a gazdasági és menedzsment szakon? (több kérdés lent)

Figyelt kérdés

Mennyire erős a diploma?

Ahogy néztem a honlapjukon kicsit az adók felé megy el a dolog. Ez mennyire igaz? A diplomámon mi lesz rá írva (szaknak), ha végeztem?


köszönöm!


2011. máj. 11. 22:35
 1/9 anonim ***** válasza:

Szar...

És ezzel mindent el is mondtam!

2011. máj. 11. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
A szak önmagában nem feltétlen rossz, de az az egyetem borzalom.
2011. máj. 11. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Szar? Miért? 370 ponttal szar? Az azért durva.
2011. máj. 11. 23:23
 4/9 Silber ***** válasza:
Majd ha bekerülsz látni fogod, hogy a felvételi pontszám és a tudás nem feltétlenül korreszopndál. Én 306 ponttal kerültem be egy másik intézmény mérnöki karára, mégis jól tartom magam. Több 400-420 pontos ember pedig megakadt, vagy már el is hagyta az intézményt.
2011. máj. 12. 06:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:

Jó, gondolom, hogy a pont nem minden, de azért valamit csak mutat.


Egyébként a "szar"-on kívül valaki tud mást is írni? Kicsit bővebben, esetleg, hogy mi is szar rajta? Attól nem fogok tudni kialakítani egy elsődleges képet az egyetemről, hogy valaki szar szóval illette.

2011. máj. 12. 12:35
 6/9 anonim ***** válasza:

Szia


Én a hígfos kategóriába sorolnám, ami a szarnál roszabb..... Tudom, amikor én érettségiztwm, én si azt hittem hogy milyen okos vagyok amikor a felvételi ponthatárnál sokkal több pontom volt. A felvételi pontok onnan jönnek, hogy hány helye van az egyetemnek, főiksolának és hányan jelentkeznek szóval ha 10 szeres a túljelentkezés vagy ahsonló akkor baromi magasak lesznek a ponthatárok, de attól még leeht az oktatás iszonyú rossz és midnenkinek adhatnak diplomát úgy hoyg minen 4. héten jár csak be az órákra és negyedannyit tanul mint a más egyetemen tanulók ahol pl a felvételi ponthatár 50-el kevesebb volt, de az oktatás színvonalalsabb.

2011. máj. 12. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Mesés... akkor lehet, majd megpróbálok átmenni másik egyetemre, ha felvesznek egyáltalán:)
2011. máj. 12. 21:12
 8/9 anonim ***** válasza:

Gratulálok.

Bő 3 hónappal a felvételi jelentkezési határidő lejárta után eszedbe jutott, hogy kérdezősködj a megjelölt egyetemről, szakról...

A "durva pontszám" pedig sztem olyan 430-440-nél kezdődik.

A 370 édeskevés.

Egyébként még változtathatsz a felvételi sorrenden, interneten az e-felvételin keresztül.

2011. máj. 23. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:

Utolsónak:


Utolsó helyen van megjelölve, így nincs értelme módosítanom a sorrenden. Köszönöm a válaszod, bár nem a kérdésre sikerült válaszolni.

2011. máj. 23. 20:04

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!