Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Lehetne belőlem vegyészmérnök...

Lehetne belőlem vegyészmérnök vagy vegyész?

Figyelt kérdés
Informatikai szakközépsuliba járok és most leszek 12.-es.Nagyon érdekel a kémia bár nekünk csak 10-11.ben volt és jártam külön szakkörre meg versenyekre is belőle és mindig 5 voltam.Viszont tudom,hogy nem állok olyan szinten mint egy gimis kémiából és nem tudom hogy boldogulnék egy emelt szintű érettségivel kémiából.A matekot is szeretem és abból is 5 vagyok.Szerintetek így lenne esélyem vegyészmérnökként vagy csak simán vegyészként az egyetem?vagy elkéne kezdenem valamit magamtól csinálni kémiából emelt szinten,hogy bírjam az egyetemet?

2013. jún. 10. 21:36
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:

Ki kell, hogy ábrándítsalak! Engedd már meg nekem, hogy jobban tudjam, ugyanis kezdő vegyész vagyok, vegyipari multinál dolgozom. 3 év alatt sikerült vegyész munkát találnom, (jeles diplomával)a kezdő fizum meg a 300-nak fele sincs.

De nézz szét itt a vegyészes kérdések között és rájössz!!!

Tapasztalattal, 2 nyelvvizsgával nettó 120..stb

Nagyon sok az egyetemeken a vegyész/vegyészmérnök hallgató, az eddig végzettekre sincs már szükség.

Kicsit tájékozódjál szerintem!

2013. júl. 24. 07:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
2013. júl. 24. 07:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
2013. júl. 24. 07:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
2013. júl. 24. 07:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!