Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Csupa kettessel sehol nem...

Csupa kettessel sehol nem lesz esélyem fősulin ugye?

Figyelt kérdés

2013. jún. 10. 01:15
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Hogy érted? Fősulin örül az ember, ha görbül. Én tele vagyok hármasokkal, néha becsúszik pár kettes, de vannak jobb jegyeim is. Tök jól megvagyok ennek ellenére és szerintem sikerül elvégezni rendesen. Már 2 évet befejeztem a 3-ból :P. 20/F
2013. jún. 10. 01:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Neeem, érettségin csupa kettes.
2013. jún. 10. 01:21
 3/11 anonim ***** válasza:
27%
Jaa, öö, az állami támogatásról tuti lemondhatsz, de ha a szüleid bírjék fizetni, bármelyik fősulira mehetsz. Az én érettségim sem volt csupa ötös (így én is fizetősön vagyok), sőt nem is volt benne ötös és két kettesem volt, többi 3-4.
2013. jún. 10. 01:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Hmm köszi!:) Bár hallottam olyat, hogy magas volt a ponthatár még fizetősön is... De gondolom csak a legjobb sulikban, nem?
2013. jún. 10. 01:36
 5/11 anonim ***** válasza:
0%
Fizetősön nincs ponthatár, mivel fizetsz :D és örömmel elveszik a pénzed xD.
2013. jún. 10. 01:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
0%
Vagy van? Már annyira nem emlékszem őszintén. Nekem 286 pontom lett és 400 kellett volna államira :D.
2013. jún. 10. 01:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%
deigen, van ponthatár... vicc. állatorvosnak azért nem mehetsz, hálistennek nem teljesen úgy működik, hogy ha van pénzed, akkor tiéd a világ
2013. jún. 10. 07:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Ma már mindenféle főiskola van, csak meg kell találni a megfelelő diplomagyárat, ahol még a csupa kettessel is le lehet evickélni. Na persze a munkaügyisek tudni fogják, hogy az annyit is ér.
2013. jún. 10. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
65%

240 a minimum, és fizetősre általában mindenkit felvesznek, így a ponthatár a legrosszabb jelentkezőé. De előfordulhat, hogy valaki 240 fölött bejut államira, néha jó szakokra is, mivel nem a legjobb szakok a legnépszerűbbek. Pl. az elmúlt években simán tanulhatott vidéki egyetemeken gépészmérnöknek, akinek épp megvolt a minimum pontja.


Nincs mindig összefüggés hogy ki milyen tanuló volt középiskolában és milyen lesz egyetem, tehát lehet, hogy valaki rossz jegyekkel megy, de talpon tud ott maradni. Azonban a kettes érettségi sok mindent elárul egy olyan rendszerben, amely némileg kompetencia alapú, így közel 0 tudással is 3-as, 4-est lehet szerezni... Nem vagyok biztos benne, hogy neked való a felsőoktatás, jobban járnál ha tanulnál egy szakmát.

2013. jún. 10. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Ha ki tudják fizetni a szüleid, akkor van esélyed.
2013. jún. 10. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!