Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Az emelt szóbeli érettségik...

Az emelt szóbeli érettségik eredménye mikor derül ki?

Figyelt kérdés

2013. jún. 9. 10:48
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
tavaly nálunk a középszintü szóbeli "megnyitóján" olvasták fel.
2013. jún. 9. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
jó, és mi van akkor, ha tavaly már érettségiztem, most csak szintemelőt tettem magyarból? akkor azt mikor és hogyan fogom megtudni?
2013. jún. 9. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
Jaj nemár, én nem akarom, hogy hallják a többiek :( :D
2013. jún. 9. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 A kérdező kommentje:
Na, azt én sem szeretném... :O
2013. jún. 9. 12:51
 5/16 anonim ***** válasza:

állítólag a bizonyítványodban fogod majd látni.. ha szintemelő, akkor gondolom a kormányhivatalon múlik..

ha nem akarjátok hogy felolvassák, akkor szerintem meg lehet beszélni a tanárral.

2013. jún. 9. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
Vagy súgja bele a fülembe, nekem az is jó :D
2013. jún. 9. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
Ha csak szintemelőt tettél, akkor is be vagy sorolva egy középszintű bizottsághoz, amelyet a kormányhivatalban szerveznek, és annak lesz egy ugyanolyan megnyitása, mint a rendes középszintű szóbelinek, ott tudhatod meg, vagy pedig az eredményhirdetésen.
2013. jún. 9. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
Aki pedig nem szeretné, hogy mások előtt olvassák fel az eredményeit, annak rossz hírem van, ez nem kívánságműsor, mivel az érettségi nyilvános. Védekezni úgy lehet, hogy jól kell tanulni és kitűnőre érettségizni, akkor nem lesz kínos. :-)
2013. jún. 9. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
Nyugi, nekem nem lesz problémám, mégsem akarom, hogy hallják mások. :-)
2013. jún. 9. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
Megértelek téged, de ez nem változtat a jogi helyzeten, mások előtt fogják felolvasni.
2013. jún. 9. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!