Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Egyetemen egy viszonylag...

Egyetemen egy viszonylag nehezebb szakon mennyi szabadideje van az embernek?

Figyelt kérdés

Minden egyetemista mondja, h mennyit kell tanulni, stb.. ahhoz képest meg játszanak egész nap, meg buliznak. persze biztos tanulnak is, de akkor annyira mégsem lehet vészes nem?

Szeptemberben kezdem. Valószínűleg nem fogok dolgozni közben, meg úgy tervezem, hogy szorgalmi időszakban is sokat fogok tanulni (mondjuk elég lusta vagyok, remélem be tudom tartani)


2013. jún. 2. 16:41
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:

Èpitész

orvos

stb ilyen pályákon nincs sok időd másra de tudni kell beosztani !

2013. jún. 2. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:

Jó, akkor személyes tapasztalat (én gépészmérnökire járok BME-n, azt se mondanám könnyű szaknak). Itt van időd másra is, AKKOR, ha folyamatosan készülsz, a beadandókat sem a határidő lejárta előtt kezded megcsinálni, stb. Viszont a kis elmaradások nagyon szépen fel tudnak halmozódni a félév során, és ha ez megtörténik,előfordulhat, hogy a végén azt kell latolgatnod, hogy melyik tárgyat hagyd a fenébe, mert egyszerűen nem marad időd mindent megcsinálni. Aludni meg pláne nem.

De ha rendesen beosztod az idődet, akkor néha azért persze el lehet járni, de ahogy valamelyik előző válaszoló mondta, el kell tudni dönteni, hogy mikor kell a tanulást választani a sör helyett :D


első válaszoló voltam

2013. jún. 3. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!