Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Egyetemen egy viszonylag...

Egyetemen egy viszonylag nehezebb szakon mennyi szabadideje van az embernek?

Figyelt kérdés

Minden egyetemista mondja, h mennyit kell tanulni, stb.. ahhoz képest meg játszanak egész nap, meg buliznak. persze biztos tanulnak is, de akkor annyira mégsem lehet vészes nem?

Szeptemberben kezdem. Valószínűleg nem fogok dolgozni közben, meg úgy tervezem, hogy szorgalmi időszakban is sokat fogok tanulni (mondjuk elég lusta vagyok, remélem be tudom tartani)


2013. jún. 2. 16:41
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Milyen szakra mész? Ha tudnánk, talán egyszerűbb lenne válaszolni..
2013. jún. 2. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Alkalmazott matematikus. főként saját tapasztalatokra gondoltam amúgy :D
2013. jún. 2. 16:52
 3/12 anonim ***** válasza:

Épp ezért mondtam, hogy nem árt, ha a szakot is leírod, mert elég nehéz úgy személyes tapasztalatokat írni egy szakról, ha azt se tudjuk, melyik az..

Én ugyan nem oda járok, de van matematikus haverom, ő sokat jár mellette edzeni, eljár néha bulizni is, bőven van élete. Ugyanakkor az is igaz, hogy iszonyat jó feje van a srácnak, gyakorlatilag egy zseni, szerintem már óvodában integrált.

2013. jún. 2. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:

köszi :)

úgy értettem a személyes tapasztalatot, hogy aki ahova jár :D

hát jó, ilyen okos emberekhez inkább nem mérem magam :D

2013. jún. 2. 17:08
 5/12 anonim ***** válasza:

Az egyetemen nagyrészt saját magad osztod be az idődet, szóval szinte minden rajtad múlik.

Nekem orvosi mellett is minden olyan dologra van időm, amire szeretném, hogy legyen. Pedig talán nem nevezhető egyszerű szaknak.

2013. jún. 2. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%
Minden rajtad múlik. Ha órákon figyelsz, jó fejű vagy, akkor természetesen lehet életed (BME VIK Mérnök Infó alapján). Ha előadásokra csak netezni/WoW-ozni/aludni jársz be, akkor rövid időn belül ki fogsz kerülni onnan. Minden azon múlik, mennyire vagy képes beosztani az időd, és tudni, mikor kell inkább tanulást választani egy kis baráti sörözés helyett. A folyamatos tanulás egyébként jó ötlet, mert különben a "ZH időszak" elkezdődése után fogsz nagyon felborulni az időrendeddel, és akkor fogod megszenvedni a korábbiakat.
2013. jún. 2. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
előadásokra mindenképp be akarok járni, mert a matek azért olyan, aminél jobb ha ott vagyok mikor elmagyarázzák :D
2013. jún. 2. 18:29
 8/12 anonim ***** válasza:
Azért arra készülj fel, hogy mindenképp kevesebb időd lesz, mint most:)
2013. jún. 2. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:

hát azt sejtem. mondjuk most így szóbeli előtt is este 10kor állok neki tanulni :(

de pl egy ismerősöm azt mondta, hogy neki könnyebb mint az egyetem, sokkal jobban be tudja osztani az idejét. mondjuk ő azért nem olyan nehéz szakra jár :D

2013. jún. 2. 18:49
 10/12 A kérdező kommentje:

*könnyebb mint a középsuli volt

bocsi nem vagyok magamnál:D

2013. jún. 2. 18:50
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!