Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Hallgatói jogviszony nélkül...

Haramia kérdése:

Hallgatói jogviszony nélkül fizetni kell a záróvizsgáért?

Figyelt kérdés

Két éve szereztem meg az abszolutóriumot,a hallgatói jogviszonyom megszűnt a főiskolán, akkor leállamvizsgáztam az egyik szakomon. Most szeretnék a második szakon is leállamvizsgázni és küldtek egy csekket 15.000 forintról, "záróv., hallg. jogv. nem. rend." címszó alatt. Tud valaki ilyenről esetleg? azért kell fizetnem hogy államvizsgázhassak?


Előre is köszi a válaszokat!


2013. máj. 28. 07:41
 1/4 anonim ***** válasza:
63%
Igen, akinek nincs hallgatói jogviszonya, illetve annak, akinek van, de az elsőn (csak az ingyenes) megbukik, annak fizetős mindenhol.
2013. máj. 28. 07:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Elsőnek nincs igaza. Nem mindenhol kell fizetni. Nálunk például nem kell.


De ha a kérdező sulijában ilyen szíbály van, akkor természetesen kell fizetni. Nézegesd a helyi tanulmányi szabályzatot és meg kelll benne találnod az erre vonatkozó paragrafusokat.

2013. máj. 28. 08:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Nálunk sem kellett.
2013. máj. 28. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat! felhívtam a t.o.-t, hát nálunk kell. Azt mondták h aki nem a végzése évében államvizsgázik, annak 15.000....
2013. máj. 28. 10:32

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!