Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Ilyenkor, hogy szokott lenni...

Ilyenkor, hogy szokott lenni a jogviszony?

Figyelt kérdés

Középsuliból már elballagtam úgy emlékszem június végéig van ebbe a suliba jogviszonyom. /nem vagyok benne biztos/ Ha átmegyek egy másik suliba technikumra akkor csak szept 1.-től lesz jogviszonyom?

Fontos lenne tudnom.


2013. máj. 8. 14:22
 1/4 anonim ***** válasza:
A régi sulidban meg tudod kérdezni
2013. máj. 8. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Attól tartasz, h. a nyáron nem lesz érvényes

jogviszonyod?

Valahogy úgy néz ki, de azért kérdezd meg a mostani iskolában (Másik iskolába nem tudom mikor van az iratkozás)

2013. máj. 8. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Ha esetleg a másik iskolába előbb be lehet iratkozni,

akkor onnantól elvileg volna jogvizsonyod

(De ezt azokban az iskolákban kellene megérdeklődni)

2013. máj. 8. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat!

'Attól tartasz, h. a nyáron nem lesz érvényes

jogviszonyod? '


Az a probléma, hogy nekem a tb-met az iskola intézte mert nappalis vagyok, és még jövőre is elvileg. És ha megszűnik a jogviszony akkor elméletileg az is nem? És amennyire tehetséges vagyok abba a kisidőbe lesz bajom.

2013. máj. 8. 16:47

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!