Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Egyetemen tényleg alig vesz...

Egyetemen tényleg alig vesz pár ember tankönyvet? Mindenki összevissza fénymásolt jegyzetből tanul?

Figyelt kérdés
Én azt gondoltam, hogy ha már egy nívós szakot elvégzek, akkor jó lenne hogyha meglennének a tankönyvek, a legtöbb keményfedeles, így időtálló, nyilván a későbbiek során is szükség lesz rá. Nem rossz, hogy a jegyzetek meg rongyosak lesznek? ennyire nagy a különbség a tankönyv és az egyetemi jegyzet árában? én naív gondoltam, hogy mindent megvásárolok használtam egy felsőbbévestől, de így hogy senki nem vesz könyvet, milyen esélyek vannak erre?
2013. máj. 22. 14:35
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:

Egyetem kezdés, tulajdonképpen semmibe. A4-es lapok, vagy spirál füzeket. Könyvtári beiratkozás.

Nekem volt olyan félév hogy semmit sem vettem.

Legyen otthon nyomtatód vagy tudjál ingyen nyomtatni ez nagyon fontos. Scanner vagy olyan hely ahol tudsz scannelni nagyon hasznos. Persze úgyis megoldod valahogy a dolgot. Egyedül az orvosiról halottam hogy drága a tankönyv, olyan mennyiséget nem lehet sokszorosítani azokat meg kell venni. Egy csomó szakon viszont nulla jegyzet és könyv nélkül elvagy, mert pl. az egyetem a tananyagot felteszi a honlapra és letöltöd. Ezért a nyomtató a legjobb barátod. Ja számítógép és internet. (de ezek általában vannak egy diáknak manapság)

2013. máj. 22. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
Van olyan tanár(saját tapasztalat), aki nem adja ki az általa készített diákat. Nálunk azok a tanárok megvetették, vagy lefénymásoltatták a tankönyvet, illetve lediktálták az anyagot, és jegyzetelnünk kellett.
2014. okt. 22. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!