Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Most végül is melyik egyetemen...

Most végül is melyik egyetemen mennyivel csökkentették a keretszámokat 2013-ban?

Figyelt kérdés

Már volt szó csökkentésről, meg volt tüntetés elvesztettem a fonalat. Melyik egyetemeken mennyi volt a csökkentés?

(Különösen az orvosi érdekelne, de jöhet a többi adat is! :) )



2013. máj. 11. 16:48
 1/9 anonim ***** válasza:
Pontosan ez érdekelne engem is..:D Orvosi, specifikusan Pécs, de a többi is. Hogy lesznek az állami keretszámok..mennyi volt tavaly stb. Próbáltam keresni, de sok katyvaszt találtam.. ELŐRE IS KÖSZÖNET:D
2013. máj. 12. 05:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Na, mivel nagyon ráérek..(1.)


[link]


Ebben benne vannak a 2012-es keretszámok, a felvin meg kikeresed a szakod, és ott írja, hogy mennyi a mostani..


[link]


Tehát ha jól számolok..Pécsen az általános orvosin 10-el emelkedett a keretszám. ^^

2013. máj. 12. 05:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
0%
Igen,10zel emelkedett,de erre számítani lehetett,mivel többet értek az emeltszintű érettségik pontosan 10 ponttal.magyarul nem emelkedett a határ Pécsen,mert ezt a +10 pontot mindenki megkapta,mivel kötelező 1 emelt az orvosira.
2013. máj. 12. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Már sorry utolsó,de tudtommal nem ettől függnek a keretszámok, azt még senki nem tudja, hogy fognak sikerülni az emelt érettségik, szóval a keretszám annó független az érettségitől, a ponthatár függ töle, amit az érettségik és a keretszám alapján lőnek be.
2013. máj. 12. 10:05
 5/9 anonim ***** válasza:
Egyébként, (még mindig első), már 2 db kötelező emelt szintű érettségit kell tenni (már orvosin), így az nem 10 pont, hanem eleve 20. De mellékesen semmi köze a keretszámoknak a pontokhoz.. Ja. De szívesen.
2013. máj. 12. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
(Mármint olyan tekintetben, ahogy Te írtad.)
2013. máj. 12. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Én nem igazán tudom milyen 10 pontról van szó, mert 1-1 emelt 50+ ad, tehát 2 emelt az már 100. Az érettségiknek meg sok köze nincs a keretszámokhoz...
2013. máj. 12. 20:23
 8/9 anonim ***** válasza:
Jesszus,bocsi,elnéztem,és ponthatárt olvastam véletlen :D nagyon sajnálom,ha félrevezettelek,csak megártott az egész napos tanulás,és hülyeségeket olvasok :D na jó,megyek aludni mielőtt még valami hülyeséget írok!és sok sikert a felvételihez! :)
2013. máj. 13. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
62%
A 10 pont arra lett értve, (szerintem) mivel eddig csak 40 pont járt az emelt szintű érettségiért most pedig ugye már 50 jár..az 10 pont emelkedés. Csak hát az orvosin most már két emelt szintű kell, tehát ez már eleve 20pontos emelkedés.. Ez majd a valóságban meglátjuk mennyire lesz tényleges emelkedés, attól függ milyenre sikerülnek majd az érettségik..
2013. máj. 13. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!