Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Matek érettségire keresem a...

Matek érettségire keresem a zöld könyvet, hol kapható?

Figyelt kérdés
A héten több helyen kerestem, könyvesboltokban nem találtam, hogyan fogom tudni így egyáltalán elolvasni a feladatot az érettségin? Melyik feladatra számítotok ti a könyvből?
2013. máj. 5. 12:21
 1/9 anonim ***** válasza:
Nem könyvből fogják adni az érettségi feladatokat, elolvasni meg úgy fogod tudni, hogy 18-19 évesen elvileg már tudsz olvasni. Nem lehet, hogy inkább a magyar érettségi miatt kellene aggódnod?
2013. máj. 5. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
A zöld könyvet utoljára 2004-ben használták az érettségin. 2005 óta feladatlap van. Te újraérettségizel?
2013. máj. 5. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Talán könyvtárban megvan valahol
2013. máj. 5. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Az "Összefoglaló feladatgyűjtemény"-re

gondoltál?

2013. máj. 5. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
2013. máj. 5. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
1990-ben érettségiztem. De a feladatlapokon lévő példák a zöld könyvből lesznek nyomtatva?
2013. máj. 5. 12:58
 7/9 anonim ***** válasza:
Nem biztos
2013. máj. 5. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Nem, nem abból. 2005 óta semmilyen formában nem használják. Kicsit későn kezdesz utánanézni...

Legalább ezt nézd meg: [link]

2013. máj. 5. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

szia! annyit kell tudni, hogy már teljesen más az érettségi, mint régen! már nem a zöld könyvből van, az gyakorláshoz tökéletes, de nem abból vannak a példák.


2 részből fog állni.


I. részben gyors feladatok vannak, erre 45 perc áll rendelkezésre, II. részben hosszabb feladatok, sok pontot érőek. itt választhatsz egyet, amit NEM oldasz meg.


sok sikert! és szerintem nagyon szuper, hogy újraérettségizel.

2013. máj. 5. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!