Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Gépészmérnök szakon tanulunk...

Gépészmérnök szakon tanulunk majd kombinatorikát?

Figyelt kérdés

2013. ápr. 28. 15:32
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Nem. Matekból csak komplex számok vannak, deriválás és integrálás orrba-szájba, többváltozós függvények (vektorfüggvények, gradiens, rotáció, divergencia), sorok (Taylor, Fourier), mátrixok, differenciálegyenletek
2013. ápr. 28. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:

Hála az égnek, köszi!

Nagyon nem szeretem a kombinatorikát :P

2013. ápr. 28. 20:30
 3/11 anonim ***** válasza:
Hát a kombinatorikánál sokkal rosszabb dolgok is vannak azok között, amit felsoroltam ;)
2013. ápr. 28. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Az lehet, de azokat nem utálom, mint a kombinatorikát :D
2013. ápr. 28. 21:06
 5/11 anonim ***** válasza:
Hát gépész bsc-én nagyon is van kombinatorika. Ha matek I, és II sikerült utána mehetsz matek III-ra, ami valószínűségszámítással és kombinatorikával foglakozik. Legalábbis itt SZE-en igen, de tudtommal BME, SZIE, ME, OE meg szerintem mindenhol van a tantervbe. Hova mész vagy hol tanulsz?
2013. ápr. 29. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Sőt, szakmai tárgyból is kellhetnek ilyenek vagy legalábbis valószínűségszámítás az igen: mint méréstechnika, komolyabb szimulációknál stb...
2013. ápr. 29. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

Mint mondtam, nalunk nincs matekbol valszam es kombinatorika (BME), harom felev matek van itt is, es nincs benne egyaltalan. De az igaz, hogy nemi (keves) valszam elokerul merestechnikanal pl. Viszont tenyleg az eddigi 4 felev alatt semmi olyannal nem talalkoztam, aminek koze lett volna a kozepiskolas kombinatorikahoz.

elso voltam

2013. ápr. 29. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

Pontosabban nalunk a matek4-ben vannak ezek a temak, de az csak szabadon valaszthato, ha jol tudom, a villanykarosoknak van kotelezoen.

Mindegy, ezek szerint amit irtam, csak a BME-re igaz, mashol lehet kombinatorika.

2013. ápr. 29. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
Jó, a valószínűségszámítást azt szeretem
2013. ápr. 29. 20:45
 10/11 anonim ***** válasza:
Ja, akkor bocsi kedves első válaszoló és kérdező! Azt hittem máshol is van valszám meg kombinatorika...
2013. ápr. 30. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!