Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Lehet rontani 8. év második...

Lehet rontani 8. év második félévében?

Figyelt kérdés

Nekünk azt mondták a tanárok, hogy nem lehet 0.5-nél többet rontani 1. félévhez képest nyolcadik osztályban, mert akkor nem vesznek fel. Sehonnan máshonnan nem hallottam ezt, abban sem vagyok biztos, hogy egyáltalán látják-e az év végi jegyeimet a gimiben. Kb. 95%-ban vagyok biztos abban, hogy csak beetetnek minket.

Lehet, hogy igazuk van?



2013. ápr. 17. 17:36
 1/7 anonim ***** válasza:
ha nagyon sokat rontasz, akkor a beiratkozasnal (kell vinni azt, aminek most nem jut eszembe a neve. nem a tájékozatató, nekem kék, és az év végi jegyek vannak benne) monhatják azt h így nem vesznek fel
2013. ápr. 17. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

bullshit, tőlünk a kutya nem kérdezte a 8. év végi jegyeinket... Ha félévi alapján felvettek, akkor hepinessz volt és mehettünk oda. Ha már egyszer kiküldték a levelet, hogy fel vagy véve, nem hiszem hogy "visszavonhatják".. Bár lehet változott a világ mióta én jelentkeztem középsuliba, de szerintem is beetetés :D no meg még ha beszámítana az év végi eredmény, akkor az se mindegy hogy miből rontasz 0,5-öt.. ha egy szín ötöst rontasz le, az nem olyan gáz, ha egy hármast, akkor már necces lehet a felvételi.

Viszont, ha beetetés, ha nem, tessék tanulni :D én is ott csesztem el hogy régen lustálkodtam meg elblicceltem a tanulást, ennek most iszom meg a levét érettségi előtt, mindent most kell pótolnom amit anno hagytam a francba :D

2013. ápr. 17. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Természetesen lehet rontani második félévben. Egyébként beiratkozásnál kell vinni a bizonyítványodat, de én olyanról még soha életemben nem hallottam, hogy mondhatják azt, hogy nem vesznek fel, ha már egyszer kiküldték a papírt, hogy felvettek. Csak akkor, ha megbuktál.
2013. ápr. 18. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Nekünk semmi ilyesmit nem mondtak! Azt mondták, hogy csak is a bukás számít.. az ha rontasz, nem. Még ha mindenből kettesed is lesz, csak az számít hogy felvettek-e. Utána már nem foglalkoznak azzal.
2013. ápr. 18. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Nem "jellemző", hogy

valaki olyan sokat rontana, ha előtte jó volt

2013. ápr. 19. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Nekem sikerult rontani... felevi nyelvtan 5os..most 2.9re allok..
2013. ápr. 21. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Nekem egyik ismerősömet azért nem vették fel egy gimnáziumba,mert sokat rontott félévhez képest. (Nem akarok hülyeséget mondani,de több,mint 1.0-t rontott.) Lehet lazsálni,nem azt mondom,de azért a szintet próbáld meg tartani,elvégre téged azokért a jegyekért vettek fel,nem pedig a 2-es,3-as jegyeidért...(Bár nem tudom milyen tanuló vagy,és melyik gimibe mész?)
2013. ápr. 21. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!