Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » 8. -ik második félévében már...

8. -ik második félévében már lazíthatnék nem?

Figyelt kérdés
most teljesen ugy érzem, hogy totál nem érdekel a lecke és az iskola. Az ugy nem gáz ha leckét megirom de nem hajtok annyira? mások hogy vannak ezzel?
2010. márc. 22. 21:38
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
lazíthatsz, de akkor ne lepődj majd meg, ha gimiben/középben azon veszed észre magad, hogy lóf@szt nem értesz az adott dologból, aztán járkálhatsz magántanárhoz.
2010. márc. 22. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Tavaly én is pontosan így voltam ezzel. :D Sőt, az egész osztályom. Megvolt, hogy felvettek, és onnantól már csak gimibe akartunk járni, meg a nyarat vártuk.

Én egyébként a leckét is gyakran szünetben meg, de órán figyeltem, meg a dogákra tanultam , és így nem rontottam semmit. Nem szívattak már annyit a tanárok, bár mindig mondták, hogy ne lazuljunk. xD

Mondjuk én általánosban minimális tanulással hoztam a kitűnőt, első félévben sem tanultam túl sokat, szóval nem biztos, hogy az én példámat kéne követned. Az viszont tényleg fontos, hogy megértsd az anyagot, mert később az nagy előny.

A hajtás nem tudom nálad mit jelent, ha a leckét megírod, az mindenképp jó, de nem kell stresszelned már annyira a jegyeken.

Szóval szerintem nézd meg, engednek vagy esetleg bekeményítenek a tanárok, és aszerint tanulj. :) De abban igaza van az előzőnek, hogy középiskolában fontos tudni a nyolcadikos anyagot, szóval azért órán figyelj, meg írd meg a leckét, de ne halj bele a tanulásba, ha nem szükséges.

2010. márc. 25. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Én ezt úgy csinálom,hogy amikor bejelentik,hogy dolgozat lesz vagy felelünk,előkapom a tankönyvet,tanulok.Másnap a dolgozatra úgy megyek be,hogy végülis nem járok olyan rosszul,hogyha csak 1 jegyet rontok.5 héttel ezelőtt feladta a magyartanár Radnótitól a Nem tudhatom-ot,és nem tanultam meg,csak hétfőn kezdtem el megtanulni,minden mindegy alapon.Aztán 4es lett:D Nem érdekelt volna,ha 3as lett volna.:D
2010. márc. 26. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!