Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Más a középiskola mint a...

Paris hilton kérdése:

Más a középiskola mint a általános? És miben?

Figyelt kérdés
Most fogok középsuliba menni és félek,h nem lesznek ott barátaim :(
2008. jún. 13. 17:49
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%

Dehogynem lesznek! Ott mindenki újonc lesz - jó, persze lesznek olyanok, akik már előtte is osztálytársak voltak - de sokan egyedül lesznek, mint te. Egymásra lesztek utalva. Már az első napon lesznek barátaid, hidd el!


A középiskola egyébként tananyagában, hangulatában más, mint az általános. De jó lesz az, hidd el!

2008. jún. 13. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim válasza:
96%
Igaza van az előttem hozzászólónak tananyagban más. Itt semmit sem tanulok:D Általános keményebb volt. A barátok meg.. nekem ott se voltak itt sincsenek én már megszoktam, hogy csak magamban bízhatok. Neked biztos lesznek.
2008. jún. 13. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
Azért az túlzás, hogy az általános keményebb tanulásilag, mint a középiskola. A középiskolában több tárgy van, többet is kell tanulni, nagyobb óraszám. Inkább a felfogása változik ekkorra az embernek, "laza" lesz, hiszen kamaszodik, előbbrevaló a pia meg a buli. De azért ajánlatos figyelni a tanulásra, ha tovább akarsz tanulni (nem kell strébernek lenni hozzá!)..
2008. jún. 13. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
98%
Nekem pontosan a középiskola volt sokkal jobb (most érettségizek), mint az általános. Barátaid meg biztosan lesznek, ugyanis általában a valódi, hosszan tartó barátságok középiskolában születnek. Nekem elég sok barátom lett itt, meg imádtam középsuliba járni, úgyhogy ne aggódj! :-)
2008. jún. 13. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim válasza:
100%
Szerintem ne felj:) En nagyon vartam h kozepsulis legyek...hogy "nagy" legyek...eszembe se jutott h esetleg nem lesznek barataim, pedig olyan suliba mentem, ahol senkit nem ismertem, de tenyleg senkit...kb 2 honap utan nagyon jol ereztem magam ittvan a legjobb baratnom, es meg a szerelmedet is megtalalhatod:D (ma meg nincs)... az en sulimban mondjuk ez eleg nehez lett volna, mivel egy fiu oszt tarsam van :D 28 csaj :P szoval ezt en szivtam akkor (mostmar van baratom:)) itt varnak Rad a legtobb bulik, a legnagyobb kirandulasok, a legszilardabb baratsagok, a nagy fellangolasok, a nagy punnyadasok, a nem sok tanulasi kedv, a "nagyon unom" hangulattol egeszen a de "vagany" hangulatig MINDEN... Hasznald ki minden percet, mert olyan hamar eltelik h csak csuda...en "most" felveteliztem es mar negyedikbe megyek, ugy eltelt h eszre sem vettem... ja es minden oszt ban van valami szep amit megkell latni Ugy az elsoben, mint a negyedikben:) emelem sikerul beilleszkedni, minden jot szep diakeveket, jo tanulast:)
2008. jún. 14. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
Minél felsőbb osztályba kerülsz, annál nehezebb a tanulás (tisztelet a kivételnek). Barátok? Attól függy, milyen természetű vagy: barátkozós, visszahúzódó... A többi magától alakul.
2008. jún. 15. 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim válasza:
100%
Barátok? Ha nyitott vagy, biztos lesznek. A tanulás nekem nem volt durvább így visszagondolva...talán a 9ik nehézkesebb. Az tuti hogy az új tanárokat, követelményeket és tananyagot nem egyik percről a másikra szokja meg mindenki.
2008. jún. 21. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
96%
Nyugi! Szerintem a középiskola magasan jobb, mint az általános. Ha csak nincs rossz természeted, akkor biztosan lesznek barátaid. Mindenkinek új lesz a környezet...Lehet, hogy már az első napon barátokra találsz. Hajrá!:)
2008. jún. 30. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%

Én sokkalta jobban megszerettem a középsulit, mint az általánost. 60 km-rrel arrébb a lakhelyemtől bedugtak egy koleszba. Senki sem ismert, én sem ismertem senkit. Ezerszer jobb úgy tanulni valahol, ahol nem ismernek hiszen totál új lappal indulsz... nem kötik az orrodra az általános sulis böszmeségeidet stb...

A tanulást tekintve a középsuli egyedül az érettségiben lesz keményebb. Én is többet tanultam általánosban :D

2008. aug. 21. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
100%

Dehogynem lesznek:)

Szerintem a középiskolában mindenki sokkal barátságosabb mint általánosban

van sok olyan osztálytársam akivel általánosban is osztálytársak voltunk, és ott sosem beszéltünk szinte, de most tök jóban vagyunk

meg úgy általánosságban mindenki jobbfej középsuliban;)

2009. aug. 30. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!